WIDEO MOTO SZKOŁA – JAZDA NA JEDNYM KOLE

Fanów motocrossu, enduro, mini crossów zapraszamy do obejrzenia kolejnego świetnego materiału wideo. Materiał skierowany jest do rajderów ciut zaawansowanych. Dzięki The MX Factory pokażemy na co zwrócić uwagę przy nauce jazdy na jednym kole.  Serdecznie zapraszamy.

No i tutaj znowu Wam powtórzymy Nasze przesłanie. Zapewne szkolenie poprzez wideo nikomu nigdy nie zaszkodziło aczkolwiek zawsze radzimy aby wejść szczególnie na początku treningu razem z instruktorem.

Pierwszy film szczegółowo opisuje na co trzeba zwrócić uwagę oraz jak nauczyć się synchronizować w odpowiednim momencie. Lekcja jest na motocyklu 4T.

W motocrossie jest ogrom czynników oraz nawyków, które muszą zagrać w odpowiednim momencie. Wyuczenie się idealnego timingu wymaga wiele poświęceń oraz mnóstwo czasu. Jak mówią szkoleniowcy : ” Do sukcesu nie ma windy, zawsze trzeba iść schodami”. Także Panie i Panowie do pracy.

Poniżej zobaczycie krótki materiał filmowy jak można wyuczyć się “stawiania na koło” motocykl 2T.

Podsumowując o czym musimy pamiętać?

  • pozycja rajdera w odpowiednim miejscu
  • kontrola – hamulec – sprzęgło
  • balansowanie – noga zawsze na tylnym hamulcu
  • trenujemy z instruktorem

Nie obejrzałeś jeszcze lekcji podstaw motocrossu? Nie widziałeś lekcji pokonywania zakrętów? Nie martw się. Nic straconego. Poniżej link to materiału, który zapewne pomoże być lepszym i szybszym.

Dziękujemy za wspólne oglądanie Naszych artykułów. Ekipa Mxwójcik pozdrawia.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze