ZAPRASZAMY – DZIEŃ KOBIET W MOTO46 SZCZECIN

Zapraszamy wszystkie fanki motocykli i jazdy na motocyklach, na obchody ich święta 7 MARCA do Moto46 w Szczecinie. Dzień Kobiet to wyjątkowe święto dlatego nie może Was tam zabraknąć. Podczas imprezy, oprócz możliwości poznania damskiego kręgu motocyklowego i nawiązania nowych znajomości na przyszłe wyprawy- zaplanowaliśmy wiele atrakcji. Jesteście ciekawi jakie atrakcje? Zerknijcie poniżej.  PS. Motocyklistów zapraszamy w towarzystwie drugich połówek.

Serdecznie zapraszamy. Informacja bezpośrednio od organizatora Największego motocyklowego Dnia Kobiet w Polsce Moto46 Szczecin.

Zapraszamy 7 marca w godzinach 18:00 – 21:00. Moto46.pl Ul. Kurza 4 i 1, 70-795 Szczecin.

Podczas Dnia Kobiet w Moto46 Szczecin zagości u nas Wineland wraz z doświadczonym Sommelierem. Będzie to doskonała okazja do degustacji wybranych gatunków win oraz do zdobycia wiedzy w tym zakresie. Czekają na Was prezentacje oraz ciekawostki ze świata wina. Nie zabraknie też procentów, więc sugerujemy zostawić samochód/motocykl w domu.

Kolejną atrakcją Dnia Kobiet będzie pokaz damskiej mody motocyklowej.
Zaprezentujemy stroje zarówno typowo motocyklowe, jak i modę codzienną
.

Podczas wydarzenia do Waszej dyspozycji będzie makijażystka, która zaprezentuje różne techniki i podpowie jak dobrze wyglądać w kasku oraz co zrobić, żeby po jego zdjęciu, makijaż utrzymał się.

Przyjedzie do nas również profesjonalna ekipa prosto z centrum urody Souvre. Będziecie mieli okazję do bezpłatnych zabiegów SPA.

Kulinarnych wrażeń dostarczy Wam Sushi Bar Takumi.

Więcej informacji na temat Dnia Kobiet 7 marca 2018 w Moto46 Szczecin, na którym nie może Was tam zabraknąć znajdziecie na profilu Facebook Moto46 Dzień Kobiet 7 marca klikając na zdjęcie poniżej.

Więcej informacji na temat Dnia Kobiet Moto46 Szczecin. Prosimy kliknąć na fotkę powyżej.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze