HIT 2022 – DZIECI NA PIT BIKE’ACH – SPORTOWY GDAŃSK

Wspólne marzenia stają się rzeczywistością. Po raz pierwszy w Gdańsku, klub motocyklowy GAMK planuje zorganizować motocyklową imprezę mini crossu dla dzieci i młodzieży. Wielu rodziców również może pojawić się na torze zbudowanym wyłącznie dla Pit Bike’ów. Sportowy Gdańsk, motocrossowy Gdańsk to już tradycja. Czy będzie to święto Mini Motocykli w wielkim wydaniu?

Nie jest tajemnicą, że dawni zawodnicy motocrossu Bracia Wójcikowie (członkowie klubu GAMK Gdańsk) od kilku lat promują mini motocykle tzw. Pit Bike’i w całej Polsce. Marcin Wójcik oraz Sebastian Wójcik stwierdzili jednogłośnie jedno: “Wspólne marzenia stają się rzeczywistością”.

Słowo klucz “WSPÓLNE MARZENIA”. Razem można więcej a w gronie tak wspaniałych rodziców event jaki planuje zorganizować GAMK GDAŃSK ma rozpocząć nową historię w Polskim mini crossie. Podopieczni oraz ich rodzice szkoły motocrossu MXWÓJCIK to zgrana drużyna, która mocno jest zaangażowana w działalność sportową swoich dzieci.

2 marca 2022 w siedzibie klubu GAMK Gdańsk odbyło sie pierwsze spotkanie organizacyjne zawodników, adeptów na zawodników wraz z rodzicami i Prezesem Klubu Panem Marianem Zupą. Drużyna MXWójcik Pit Bike Pomorze, rodzice zawodników wraz z zarządem GAMK Gdańsk Grzegorzem Braselem, Pawłem Kurajkiem, Sebastianem Wójcikiem potwierdzają informacje i są gotowi podjąć wyzwanie. Prezes Marian Zupa jest w stałym kontakcie z promotorem Łukaszem Pawlikowskim i wkrótce wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Miasto Gdańsk kocha i wspiera sport a dla eventu sportowego dotyczącego dzieci i starszej młodzieży wielu sympatyków już zapowiedziało wsparcie. Wszyscy jesteśmy gotowi do działania i zapraszamy fanów z trójmiasta oraz z całej Polski do współpracy. Hit sezonu 2022 w mini crossie po raz pierwszy w Gdańsku nadchodzi. Pozostańcie z www.mxwojcik.pl – wkrótce więcej informacji na temat eventu w Gdańsku dla dzieci, młodzieży i rodziców.

Profil grupy MXWÓJCIK PIT BIKE POMORZE poniżej.

Profil KLUBU GAMK GDAŃSK

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze