RXF WIDEO- NOWA MARKA NA ZAWODACH PIT BIKE 2022

Na ten moment w Mxwójcik Gdańsk czekaliśmy „kilka zakrętów”. RXF przykuł Naszą uwagę od samego początku. Inny, wyjątkowy i dobrze dopracowany. Motocykle RXF śmiało polecamy w Naszym sklepie w Gdańsku. Mamy dobry news dla posiadaczy motocykli RXF. W sezonie 2022 możemy już startować w zawodach. Ołłłłł Yesss.

Organizatorzy zawodów pit bike nie przestają nas zaskakiwać. Kolejna niespodzianka to nowa marka mini motocykli, która pojawi się w stawce już w sezonie 2022. YCF, MRF, Kayo to trzy marki, które aktualnie wspierają organizację jedynego w naszym kraju Pucharu Polski dedykowanego mini motocyklom pit bike.

W nowym sezonie drogę do zwycięstw swoim użytkownikom otwiera nowa marka, znana głównie miłośnikom off-roadu. – “Z wielką radością witamy w naszej rodzinie markę RXF” – mówi Sylwia Żółtowska, prezes stowarzyszenia MX Otopit Toruń, które organizuje Mistrzostwa i Puchar Polski Pit Bike. – “Organizacja zawodów na takim poziomie, na którym to robimy to ogromne budżety. Chcąc zapewniać naszym zawodnikom najlepsze warunki i otoczkę promocyjną naszej dyscypliny zawsze byliśmy i jesteśmy otwarci na współpracę. Ale jeżeli do puli firm wspierających warstwę sportową dołącza marka mini motocykli to cieszy podwójnie. Kolejni zawodnicy będą mogli pojawić się na starcie naszych zawodów, a nasza społeczność dalej może się rozrastać i pochłaniać pasjonatów.”

Fabryka, z której wywodzi się RXF powstała w 2003 roku, więc ma już spore doświadczenie w produkcji mini motocykli. Aktualnie, jej pozycja na świecie jest bardzo mocna – sprzedaje mini motocykle w około 70 krajach. Do Polski pierwsze modele trafiły już wiosną 2020, ale początkowo były traktowane, jako wariant typowo rekreacyjny.

– “Zawody to nie tylko sprawdzian dla zawodnika, ale i sprzętu. Tam pojawiają się tylko topowe, sprawdzone marki. Po półtorej roku użytkowania sprzętu i przede wszystkim informacji płynących od posiadaczy, możemy z czystym sumieniem stwierdzić, że RXF to konkurencyjne motocykle, które na pewno mocno zaistnieją w rozgrywkach. Jeżeli więc możemy zapewnić wsparcie dla rozwoju dla motor sportu i jeszcze dodać nutkę ekscytacji to podpisujemy się pod tym i mówimy – do zobaczenia na starcie zawodów!” – podkreśla Maciej Merchel, przedstawiciel MPP Trade, importera marki RXF do Polski.

Mini motocykle RXF sprawdzą się zarówno dla początkujących do jazdy rekreacyjnej, jak i dla zaawansowanych riderów i bez problemu poradzą sobie na wymagających torach motocrossowych. Niektóre z modeli przystosowane zostały również specjalnie dla dzieci, dzięki czemu umożliwiają im bezpieczną i prostą naukę jazdy. Wszystkie modele wyposażone zostały w sprawdzone silniki, znane z poprzednich modeli. Oczywiście są to jednostki czterosuwowe, dzięki czemu są trwałe, a ich eksploatacja nie jest droga. Aktualnie dostępne są cztery warianty małych crossów: RXF 50, RXF 110, RXF 150 Open i Freeride.

MINI CROSS PIT BIKE RXF MINI 50 – CENA 4500 PLN – DANE TECHNICZNE – TUTAJ.

MINI CROSS PIT BIKE RXF JUNIOR 110 – CENA 5900 PLN – DANE TECHNICZNE – TUTAJ.
MINI CROSS PIT BIKE RXF OPEN 150 – CENA 6900 PLN – DANE TECHNICZNE – TUTAJ.
MINI CROSS PIT BIKE RXF FREERIDE 150 – CENA 7200 PLN – DANE TECHNICZNE – TUTAJ.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze