WIDEO – GDAŃSK NOWY TOR DLA SEKCJI MODELI RC

Fanów modeli RC oraz osób, które w przyszłości chciałyby spędzać czas na świeżym powietrzu zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego. Jest nowa trasa i super zabawa.

Za nami pierwsze jazdy na torze RC w Gdańsku. Tor powstał na terenie zarządzanym przez Gdański Auto Moto Klub – GAMK – Dziękujemy za udostępnienie i wstępne przygotowanie terenu. Tor przeznaczony dla modeli OFF-ROAD w skali 1:8 oraz 1:10 (buggy, truggy, short course, monster truck). Główną jego cechą jest ogólnodostępność, by każdy modelarz mógł rozwijać swoją pasję w wolnym czasie – ALE …….

Grupa kilkunastu ludzi wzięła udział w tych pracach poświęcając swój prywatny czas oraz wydając swoje pieniądze. Dlatego proszę wszystkich przyszłych o użytkowanie toru zgodnie z przeznaczeniem i dbanie o ten obiekt – niedługo na torze pojawi się tabliczka z regulaminem oraz danymi kontaktowymi. Tor wymaga jeszcze wielu prac, lecz do tego potrzebna jest praca oraz jak zawsze pieniądze (my zebrane wydaliśmy na wynajmy sprzętu oraz zakup materiałów). Dlatego będzie miło jeśli osoby chcące użytkować tor również będą poczuwały się do prac remontowych oraz zasilą budżet remontowy.

Korzystając z miejsca udostępnionego przez GAMK, zdeklarowaliśmy przystąpienie do tego klubu, co dodatkowo wiąże się z opłatą członkowską – osoby zainteresowane regularnym ściganiem się i rozwojem toru chcące wstąpić w szeregi sekcji modeli RC zapraszam do kontaktu.

Zapraszam do obejrzenia video relacji z pierwszej wspólnej jazdy – wg nas wyszło super, a wraz z rosnącym zainteresowaniem RC sportem możemy wspólnie rozwijać ten obiekt.

Do zobaczenia na torze !!!

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze