RXF MINI CROSS

Mxwójcik – Fabryka, z której wywodzi się RXF powstała w 2003 roku, więc ma już spore doświadczenie w produkcji mini motocykli. Aktualnie, jej pozycja na świecie jest bardzo mocna – sprzedaje minimotocykle w około 70 krajach. Do Polski pierwsze modele trafiły już wiosną 2020, ale początkowo były traktowane, jako wariant typowo rekreacyjny. Obecnie motocykle RXF trafiły do grona marek motocykli, które mogą startować w Pucharze Polski.

 Aktualnie dostępne są cztery warianty małych crossów: RXF 50, RXF 110, RXF 150 Open i Freeride.

MINI CROSS PIT BIKE RXF MINI 50 – CENA 5199 PLN – MOŻLIWOŚĆ WYSYŁKI POD DOM

Pit Bike RFX MINI 50 to motocykl specjalnie przystosowany dla najmłodszych zawodników. Zaprojektowany został w 100% we Francji. Zapewni on Twojemu dziecku bezpieczną, prostą naukę jazdy i doskonalenie swoich umiejętności.

Motocykl napędza czterosuwowy, spalinowy silnik o pojemności 50cc, który powstał w wyniku współpracy marki Apollo oraz Daytona. Gwarantuje to najwyższą jakość każdego elementu, dzięki czemu silnik jest praktycznie bezawaryjny. Posiada on automatyczną skrzynię biegów, która pozwala dziecku na skupienie się na doskonaleniu swojej techniki jazdy, bez konieczności dodatkowej zmiany biegów oraz operowania sprzęgłem. Silnik dysponuje mocą bezpieczną dla najmłodszych zawodników, dodatkowo za pomocą regulacji przepustnicy możemy dopasowywać jego moc do umiejętności dziecka i zwiększać ją wraz ze wzrostem jego doświadczenia.

Motocykl wyposażony został w komfortowe zawieszenie Volt Racing. Przystosowane one zostało specjalnie do niskiej wagi dzieci, dzięki czemu doskonale tłumi wszelkie drgania odczuwane podczas jazdy w terenie, co zmniejsza zmęczenie całego ciała podczas jazdy a także zwiększa bezpieczeństwo oraz komfort małego użytkownika.

Pit Bike RFX 50-A posiada hydrauliczne hamulce tarczowe. Model posiada elektryczny rozrusznik, dzięki czemu nie trzeba uruchamiać go za pomocą kickstartera. Podsumowując, model ten jest idealny dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę z motocrossem, dając im możliwość bezpiecznego rozwoju swoich umiejętności we własnym tempie.

Pojemność50 cm3
Typ silnika4-suwowy, 1-cylindrowy, 2-zaworowy, chłodzony powietrzem
Wysokość siedzenia55 cm
RozruchElektryczny
Skrzynia biegówAutomatyczna
HamulceHydrauliczno – tarczowe
Średnica kół przód/tył10’/10′
MINI CROSS PIT BIKE RXF JUNIOR 110 – CENA 6199 PLN – MOŻLIWOŚĆ WYSYŁKI POD DOM

Pit Bike RXF Junior, tak samo jak inne RXF’y, przypomina pojazdy biorące udział w światowych wyścigach! Jest to sprzęt najwyższej klasy, który będzie Ci służył przez wiele lat. Plastiki tego Pit Bike’a zostały w pełni zaprojektowane we Francji. Ich układ zapewnia maksymalną swobodę ruchów podczas jazdy. Ultra cienkie siedzisko RXF’a umożliwia wygodne trzymanie motoru nogami. Pit Bike RXF Junior został specjalnie zaprojektowany do nauki jazdy dla najmłodszych. 

Pojemność107 cm3
Typ silnika4-suwowy, 1-cylindrowy, 2-zaworowy, chłodzony powietrzem
Wysokość siedzenia69 cm
RozruchElektryczny i kopniak
Skrzynia biegów Pół – Automatyczna
HamulceHydrauliczno – tarczowe
Średnica kół przód/tył14’/12′
MINI CROSS PIT BIKE RXF OPEN 150 – CENA 7699 PLN – MOŻLIWOŚĆ WYSYŁKI POD DOM

Pit bike RXF Open 150 to najlepszy wybór spośród modeli RXF w naszym sklepie. Dopracowana konstrukcja, nad którą warto jest się zastanowić. Po zmianie kół doskonały na asfalt. Model jest stale ulepszany przez producenta.

  • Wyjątkowo cienkie siedzisko, które ułatwia młodemu kierowcy trzymanie Pit Bike’a za pomocą nóg.
  • Nowe widelce hydrauliczne V-ONE Volt Suspension o długości 780 mm. Są większe od poprzedniego modelu i zapewniają większą stabilność podczas dużych skoków. 
  • Nowe amortyzatory V-FORCE Volt Suspension, które zostały specjalnie zaprojektowane, by umożliwić jak największą przyczepność, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnego komfortu jazdy.
Pojemność150 cm3
Typ silnika4-suwowy, 1-cylindrowy, 2-zaworowy, chłodzony powietrzem
Wysokość siedzenia82 cm
RozruchKopniak
Skrzynia biegówManualna 4 -biegowa
HamulceHydrauliczno – tarczowe
Średnica kół przód/tył14’/12′
MINI CROSS PIT BIKE RXF FREERIDE 150 – CENA 8199 PLN – MOŻLIWOŚĆ WYSYŁKI POD DOM

Pit Bike RFX FREERIDE 150 to motocykl o sporej mocy silnika, duże koła 17/14 a do tego świetna jakość w atrakcyjnej cenie, to główne zalety tego modelu. Nowy gaźnik na sezon 2022.

Motocykl posiada czterosuwowy silnik o pojemności 150 cm³. Wyposażony został w manualną, czterobiegową skrzynię biegów, pozwalającą na dynamiczną jazdę.

Dodatkowo, standardowo posiada on filtr powietrza typu AIRBOX, zamontowany na tyle wysoko, aby nie straszne były mu kałuże i woda. Ma też bardzo duży bak paliwa, który pomieści aż 6,5 litra benzyny. Jest to idealny motocykl do jazdy po bezdrożach, lesie oraz startów.

Aby zapewnić jak najlepsze tłumienie drgań, motocykl wyposażony został w nowej generacji widelce hydrauliczne V-one Volt Suspension o długości 810 mm. Są większe i szersze niż w poprzednim modelu, co zapewnia większą stabilność, Natomiast z tyłu, posiada on amortyzator Volt Suspension V-FORCE, który zostały skonstruowany specjalnie tak, aby umożliwić jak najlepszą przyczepność i komfort jazdy.

Pojemność150 cm3
Typ silnika4-suwowy, 1-cylindrowy, 2-zaworowy, chłodzony powietrzem
Wysokość siedzenia89 cm
RozruchKopniak
Skrzynia biegówManualna 4 -biegowa
HamulceHydrauliczno – tarczowe
Średnica kół przód/tył17’/14′