PIKNIK RODZINNY ORAZ ŚWIĘTO MOTOCROSSU W SOBIEŃCZYCACH

Fanów motocrossu, zawodników oraz przede wszystkim kibiców zapraszamy w najbliższy weekend do Sobieńczyc.  Dwudniowy piknik rodzinny z ogromnymi placami zabaw, koncerty muzyczne live, pokazy skoków z rampy oraz spotkanie z Rafałem Sonikiem to tylko namiastka atrakcji, które czekają na Was podczas motocrossowej soboty i niedzieli 28/29 kwietnia 2018. Jeżeli nie zaplanowaliście jeszcze rodzinnego wypadu to warto się zastanowić.

Atrakcje dla Twojej rodziny i przyjaciół przez całe dwa dni.

Często zastanawiamy się jak spędzić ciut inaczej weekend. Co zrobić żeby znowu nie było tak samo? Jak zaskoczyć Naszą rodzinę i zaproponować im coś gdzie jeszcze nie byli? Na jaki pomysł wpaść aby dosłownie ich zamurowało? Mamy świetną propozycję.

W najbliższy weekend w Sobieńczycach organizowany jest jeden z największych festynów rodzinnych na Pomorzu. Gdzie są Sobieńczyce?  Sobieńczyce to wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie puckim, w gminie Krokowa.  Takie skoki możecie zobaczyć na żywo już w najbliższy weekend.

28 i 29 kwietnia 2018 od  samego rana mnóstwo atrakcji.  Place zabaw dla dzieci i starszej młodzieży, spotkanie z Rafałem Sonikiem, wieczorne pokazy skoków z rampy oraz koncerty live. Oprócz tego bliski dostęp do morza oraz miejsc gdzie można przejechać się na rewelacyjny rodzinny spacer.

Rodzynkiem na torcie są rozgrywane zawody motocrossu. W sobotę i w niedzielę organizatorzy zaplanowali Mistrzostwa Polski w Quadach, Puchar Polski w motocrossie oraz Mistrzostwa Strefy Polski Północnej. W Sobieńczycach jest zielono, jest muzycznie, jest rodzinnie i jest mnóstwo interesujących miejsc gdzie można usiąść z całą brygadą i spokojnie się zrelaksować. Jesteście ciekawi jak było rok temu?

Szczegółowy harmonogram imprezy MX – TUTAJ – TUTAJ – TUTAJ.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze