MOTOFIESTA – KOLUMBIA CZY HISZPANIA? GDZIE CHCIAŁBYŚ POJECHAĆ?

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami już od grudnia tego roku Motofiesta poszerza swoja działalność o wyjazdy do Ameryki Południowej. W Kolumbii będziemy dysponować swoją bazą z motocyklami Yamaha. Kto ma ochotę na wyjazd motocyklowy do Kolumbii? 

Motofiesta oraz Destination Yamaha zapraszają na niezapomnianą wyprawę do Kolumbii, by testując motocykle Yamaha przemierzać zniewalające zakątki tego nieodkrytego, egzotycznego i zarazem fascynującego kraju. Kraju słynącego z plantacji kawy, którą zachwyca się cały świat. Kraju, w którym turysta nie jest traktowany jak klient ale jak gość. Prawdopodobnie nigdy wcześniej nie spotkałeś tak przyjaznych i otwartych ludzi jakimi są Kolumbijczycy. I wreszcie kraju, w którym już same widoki górskich krajobrazów dostarczają wyjątkowych wrażeń, a co dopiero pokonywanie tych terenów na motocyklu.

Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę od momentu wylotu z Polski na którą składają się między innymi , transfer z i na lotnisko , bilety lotnicze ,zakwaterowanie w hotelach ze śniadaniami, lunch po drodze, motocykle, opiekę polskiego rezydenta, ubezpieczenie turystyczne. Cena nie obejmuje paliwa do motocykli, biletów wstępu oraz dodatkowego wyżywienia.

Terminy :
01-12-2018 – 14-12-2018
05-01-2019 – 19-01-2019
26-01-2019 – 09-02-2019
16-02-2019 – 02-03-2019

Cena wyjazdu – 9500 zł + 1600 USD

Zapraszam do zapoznania się z załączonym materiałem ( opis i zdjęcia )
Wszystkie szczegóły wkrótce będą dostępne na naszej stronie internetowej motofiesta.pl. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

www.motofiesta.pl – Spełniamy Twoje marzenia.

Prosimy kliknąć na baner powyżej aby przejść do szczegółów Naszej oferty.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze