GALERIA – TRENINGI DLA PIT BIKE’ÓW W GDAŃSKU Z MXWÓJCIK

Fanów mini crossu oraz posiadaczy pit bike’ów zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zajęć nauki jazdy na motocyklu typu pit bike. Dzieci oraz starsza młodzież szkoli się pod okiem instruktora ex zawodnika motocrossu Marcina Wójcika. Chcesz dołączyć do Naszej grupy Mxwójcik Gdańsk?

Mini cross

Zajęcia odbywają się w Gdańsku ( o ile pogoda na to pozwala ) w każdy poniedziałek i środę. Spotykamy się w różnych lokalizacjach. Aby dołączyć do grupy treningowej wystarczy skontaktować się z trenerem Marcinem Wójcikiem. Tel. 513-028-587.

Trenujemy od godziny 17.30 i trening trwa mniej więcej około 2 godzin. Jest sporo nauki, nowych technik pokonywania zakrętów, hamowania oraz szlifowania nowych nawyków ruchowych niezbędnych do bezpiecznej jazdy. Serdecznie zapraszamy.

Oprócz szkoleń jazdy na motocrossie zapewniamy serwis i sprzedaż  pojazdów MRF i YCF. Zapraszamy do odwiedzin Naszego sklepu stacjonarnego w Gdańsku. Sebastian Wójcik brat Marcina jest do Państwa dyspozycji codziennie od 12 tej pod numerem 512-321-056.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Naszych spotkań.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze