WIDEO – QUAD ATV KAYO AU200 Z HOMOLOGACJĄ

Kayo quad atv AU200 to największy model z rodziny quadów przeprawowych. Jako jedyny w ofercie posiada homologację, co umożliwia osobom posiadającym prawo jazdy kategorii B lub T poruszanie się nim po drogach publicznych, jednak świetnie poradzi sobie także w terenie. 13 999,00 PLN. Więcej informacji poniżej.

  • Model Kayo AU200 posiada jednocylindrowy, czterosuwowy silnik o pojemności skokowej 176 cm3 oraz mocy 18 koni mechanicznych. Moc pojazdu jest wystarczająco duża, aby był bardzo dynamiczny, szybki, a także radził sobie w ekstremalnym terenie i dawał wiele frajdy z jazdy. Wyposażony został w skrzynię biegów typu CVT, czyli skrzynię bezstopniową, która pozwala na bardzo szybkie przyspieszanie quadem.

AU200 to bardzo wszechstronny czterokołowiec, który żadnej pracy się nie boi. Wyposażony został w lusterka oraz reflektory, dzięki którym posiada homologację i może poruszać się na ulicy. Posiada również hak holowniczy, dzięki czemu może ułatwić pracę w gospodarstwie rolnym czy też na podwórku. Można przewieźć nim np. zebrane plony, ścięte siano lub skoszoną trawę. Natomiast po pracy – świetnie sprawdzi się podczas leśnej wycieczki lub szaleństw w terenie, ponieważ jego konstrukcja jest typowa dla quada przeprawowego. Quad posiada też duży zbiornik o pojemności 9 litrów, co przy niskim spalaniu pojazdu pozwala na długą jazdę bez konieczności tankowania paliwa.

Quad porusza się na stalowych kołach w rozmiarze 10 cali z przodu oraz z tyłu. Koła wyposażone zostały w duże, terenowe opony, zapewniające doskonałą przyczepność w terenie, ale dobrze radzą sobie również na asfalcie podczas jazdy miejskiej. Pojazd posiada wysokiej jakości nieregulowane zawieszenie. Rama pojazdu wykonana została ze stalowych elementów, pokrytych lakierem w żywym, pomarańczowym kolorze, który zabezpiecza ją przed korozją oraz nadaje pojazdowi sportowego charakteru. Pojazd na obydwu osiach posiada hamulce tarczowe, gwarantujące wysoką skuteczność hamowania w każdych warunkach, dzięki czemu w każdej chwili możemy zwolnić lub zatrzymać się w razie zauważenia przeszkody lub niebezpieczeństwa na drodze, co zapewnia nam wysokie bezpieczeństwo. Dodatkowym atutem tego modelu jest elektryczny rozrusznik, który umożliwia nam uruchomienie pojazdu bez użycia wysiłku.

Quad ATV Kayo AU200 będzie doskonałym wyborem dla osób posiadających prawo jazdy kategorii B lub T. Wyposażenie w homologację czyni go bardzo praktycznym, jednak dzięki swojej wielozadaniowości sprawdzi się również osobom nie posiadającym prawa jazdy. Na pewno przyda się do pracy w gospodarstwie czy ogródku, a także dla każdego entuzjasty motoryzacji, szaleństw w ciężkich terenach lub po prostu spędzania aktywnie czasu na powietrzu.

  • Więcej informacji na temat zamówienia pojazdu – prosimy o kontakt mailowy aswojcik@interia.pl lub telefoniczny +48512321056. MxWójcik Gdańsk Polska Północna.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze