WIDEO – KAYO T4 ENDURO 250CC ZA 12499 PLN

Dirt Bike Kayo T4 Enduro to idealny motocykl terenowy dla każdego, kto szuka wspaniałych wrażeń w terenie. Dzięki mocnemu silnikowi, zaawansowanemu systemowi zawieszenia i lekkiej ramie T4 Enduro to najwyższej klasy motocykl terenowy, który zabierze Cię wszędzie. Dostępny zawsze w MXWójcik Gdańsk Polska Północna.

Dirt Bike Kayo T4 Enduro jest napędzany niezawodnym czterosuwowym, jednocylindrowym silnikiem, który zapewnia płynną i niezawodną moc. Jest dostrojony, aby zapewnić płynne i responsywne dostarczanie mocy, dając Ci pewność, że poradzisz sobie w każdym terenie. T4 Enduro jest również wyposażony w wysokowydajny układ sprzęgła, który umożliwia szybką zmianę biegów i szybkie przyspieszanie.

T4 Enduro ma również lekką ramę, która zapewnia maksymalną stabilność i zwrotność. Rama jest wykonana ze stopu aluminium o wysokiej wytrzymałości i została zaprojektowana tak, aby była lekka, a jednocześnie mocna. Dzięki temu motocykl radzi sobie w trudnym terenie bez uszczerbku dla osiągów.

T4 Enduro jest również wyposażony w zaawansowany układ zawieszenia, który pomaga amortyzować wstrząsy i skoki podczas jazdy terenowej. Układ zawieszenia ma regulowane odbicie i tłumienie, a także regulowane napięcie wstępne, dzięki czemu możesz dostosować jazdę do swoich preferencji. Ten zaawansowany system zawieszenia został zaprojektowany tak, aby zapewnić najlepszą możliwą jazdę w każdym terenie.

Dirt Bike Kayo T4 Enduro jest również wyposażony w szereg wysokiej jakości akcesoriów, które sprawiają, że motocykl jest jeszcze bardziej wszechstronny.

Dirt Bike Kayo T4 Enduro to idealny motocykl terenowy dla każdego, kto szuka wspaniałych wrażeń w terenie. Dzięki mocnemu silnikowi, zaawansowanemu systemowi zawieszenia i lekkiej ramie T4 Enduro to najwyższej klasy motocykl terenowy, który zabierze Cię wszędzie. Dzięki solidnej konstrukcji i wyjątkowym osiągom, T4 Enduro jest idealnym wyborem dla każdego, kto chce poczuć dreszczyk emocji związany z jazdą w terenie.

Dirt Bike Kayo T4 Enduro to niedrogi, ale mocny motocykl terenowy, który oferuje wyjątkową jazdę. Niezawodny silnik i zaawansowany układ zawieszenia zapewniają doskonałe osiągi i stabilność, a lekka rama i szeroka gama akcesoriów sprawiają, że jest to doskonały wybór dla każdego, kto szuka wszechstronnego motocykla terenowego. T4 Enduro to doskonały wybór dla każdego motocyklisty, który chce poczuć dreszczyk emocji podczas jazdy terenowej.

To idealny motocykl terenowy dla każdego, kto chce przenieść jazdę terenową na wyższy poziom. Dzięki mocnemu silnikowi, zaawansowanemu systemowi zawieszenia i lekkiej ramie, T4 Enduro jest idealnym wyborem dla każdego, kto chce poczuć dreszczyk emocji podczas jazdy w terenie. Dzięki solidnej konstrukcji i wyjątkowym osiągom. Jeśli więc szukasz niezawodnego, mocnego i wszechstronnego motocykla terenowego, to Dirt Bike Kayo T4 Enduro jest idealnym wyborem.

CENA 12499 PLN – zamów już teraz – 512321056 lub aswojcik@interia.pl

dirt bike kayo t4 mxwojcik gdansk
  • Sebastian Wójcik 512321056 codziennie po godzinie 12 stej.
  • Sebastian Wójcik mxwojcik.pl@gmail.com
  • Nasz TIKTOK – TUTAJ.
  • Nasz Facebook – TUTAJ.
  • Nasz kanał YOUTUBE – TUTAJ.
  • Grupa Pit Bike Pomorze – TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin Naszego sklepu. Jesteśmy codziennie od 12 – stej.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze