WAKACJE MARZEŃ NA MOTOCYKLU DLA WSZYSTKICH

Koniec sezonu motocyklowego? Mamy na to rozwiązanie! Wieloletnie doświadczenie, starannie dopracowana, różnorodna oferta wyjazdowa, elastyczność i ogromna pasja do wypraw i jazdy to domeny, którymi kieruje się biuro turystyki motocyklowej Motofiesta.

Odkrywanie niesamowitych miejsc, smaków i zwyczajów różnych zakątków Europy i Świata, motocyklowe szaleństwo na krętych drogach i wakacyjny reset to zdecydowanie świetny pomysł na urlop. Marzy Wam się bajeczna, hiszpańska Andaluzja, monumentalne Pireneje, egzotycznaKolumbia, wyprawa na safari w Namibii, offroad wśród gór i nizin Costa Blanca, a może nieprzewidywalna w swej naturze Islandia? Każdy, kto uwielbia jazdę na motocyklu, aktywny wypoczynek i eksplorowanie odmiennych kultur z pewnością odnajdzie w ofercie Motofiesty kierunek dla siebie. Podczas wyjazdów nie musicie się o nic martwić – o wszystko zadbają profesjonaliści!

Motofiesta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom motocyklistów, którzy pragną połączyć miłość do jazdy z możliwością odwiedzenia najpiękniejszych miejsc globu. Niejednokrotnie przetestowane, dopracowane od A do Z, malownicze, zachwycające krajobrazem trasy, które zadowolą najbardziej wymagających fanów wypraw motocyklowych, czekają na Was w ofercie Motofiesty. A może rozważacie wyjazd indywidualny spoza oferty? Przy grupie minimum 7 motocyklistów Wy dajecie wskazówki, pomysły i sugestie, a Motofiesta organizuje niezapomniany urlop!

Własna, co roku wymieniana flota motocykli Yamaha to jeden z ogromnych atutów oferty. Możliwość zaoszczędzenia cennego czasu bez konieczności martwienia się o transport czy ewentualne uszkodzenia własnego motocykla zapewnia dodatkowy komfort podczas planowania wakacji. Flota Motofiesty składa się z 19 jednośladów, wśród których znajdują się motocykle szosowe oraz terenowe. Jazda na tych praktycznie nowych, maksymalnie ośmiomiesięcznych maszynach nie zawiedzie największych koneserów motocyklowych wrażeń. Wszystko to z całkowitym ominięciem autostrad i tranzytów – trasy przejazdów obfitują w urokliwe zakątki i zjawiskowe widoki, zapewniając Wam całkowity brak nudy.

Klifowe wybrzeże Algarve w Portugalii, kręte drogi Costa Blanca, zapierające dech w piersiach widoki w Pirenejach, gorące źródła i fiordy Islandii, wysokogórskie trasy we wschodnich Andach w Kolumbii czy pustynny, a zarazem pełny parków narodowych krajobraz Namibii to tylko niektóre z ogromu atrakcji, jakie czekają na Was podczas naszych wypraw motocyklowych. Komfortowe zakwaterowanie, zachwycająca architektura, nocne życie, wielobarwne fiesty, niesamowite drogi, moc słońca i natury to oczywiście nie wszystko. Podczas wyprawy z Motofiestą będziecie mieli wiele okazji do skosztowania bogactwa smaków poszczególnych państw i regionów, mając możliwość degustacji w licznych przytulnych kawiarniach i sprawdzonych restauracjach podczas przystanków. Posileni i wypoczęci, możecie wsiąść na motocykl, aby pokonywać kolejne kilometry w poszukiwaniu najwspanialszych przygód.

www.motofiesta.eu oferuje pełną gamę usług związanych z wyjazdami motocyklowymi, szczególnie po gorącej Hiszpanii i Portugalii.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą niezapomnianych wakacji z Motofiestą – Kliknij na zdjęcie poniżej.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze