WIDEO MOTO TALKS YAMAHA NIKEN – MOTOCYKL 900 CC NA PRAWKO B ?

Zapraszamy do odwiedzin kanału Moto Talks. Jest sporo ciekawostek dotyczących motocykli, skuterów wodnych czy testów danych pojazdów. Dzisiaj Andrzej zaprezentuje kilka ciekawostek o motocyklu YAMAHA NIKEN 900cc. Serdecznie zapraszamy.

MOTOTALKS to nowy kanał o dobrej tematyce. Zerknijcie.

Wszystko wskazuje na to, że od przyszłego roku wejdzie w życie ustawa o nowelizacji prawa o ruchu drogowym, dzięki której będziemy mogli poruszać się pojazdami trzy kołowymi na prawo jazdy samochodowe kategorii B. Ustawa ta ma na celu pomoc osobą niepełnosprawnym, którzy chcą jeździć jednośladem. Nikt jednak nie pomyślał pisząc tą ustawę, aby wprowadzić tam ograniczenia pojemności, lub mocy. Więc jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli, to już od przyszłego roku będzie można poruszać się Yamaha Niken na prawo jazdy samochodowe, kategorii B.

Przypomnijmy, że Niken, to nie byle Tricity 125, tylko motocykl zbudowany na bazie Yamaha Tracer 900, o pojemności 847cm3 oraz mocy 115 km. Co dla początkującego motocyklisty, który nie posiada prawa jazdy kategorii A, może okazać się nieco za dużo. Nie nam to osądzać, ale ta nowelizacja na pewno dużo namiesza na rynku motoryzacyjnym, motocyklowym oraz rynku trój kołowców.

Strona Grupy Moto46 – serdecznie zapraszamy.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze