SPEEDWAY PIT BIKE MINI TOR POLONIA BYDGOSZCZ 11 LISTOPADA 2018

Poczuj magię czarnego sportu i spróbuj swoich sił w speedway pit bike. Już 11 listopada odbędzie się Wielkie Święto Speedway Pit Bike. Będzie to wyjątkowe widowisko, zarówno dla fanów żużla jak i miłośników małych motocykli.

Wielkie Święto Speedway Pit Bike to spotkanie najlepszych riderów pit bike z całej Polski, którzy zmierzą się zarówno w rywalizacji indywidualnej jak i drużynowej. To doskonałe połączenie dla pasjonatów pit bike i czarnego sportu. -Speedway pit bike to świetna okazja by pokazać, że w Polsce świetnie rozwija się nowa dyscyplina, która jest praktycznie dla każdego – opowiada Piotr Młynarczyk, inicjator wydarzenia. Zainteresowanie samą imprezą tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że poszliśmy we właściwym kierunku.

Jeszcze rok temu trudno było nam uzbierać nawet 12 zawodników, a już teraz mamy ponad 30 zgłoszeń i to zawodników z całej Polski. Do tego pojawiło się zainteresowanie ze strony sponsorów. Tutaj warto zaznaczyć, że bardzo atrakcyjne nagrody ufundowało największe w Polsce biuro podróży Itaka. Oczywiście nie mogę także zapominać o innych osobach i firmach, które czynnie włączają się do rozwoju tej dyscypliny, za co szczerze dziękuję. – dodaje.

Już teraz wiadomo, że do walki o tytuł Drużynowego Mistrza staną 4 najlepiej rozwijające się ośrodki Pit Bike Speedway. Swoją obecność potwierdził: Rzeszów, Gdańsk, Toruń i Bydgoszcz. Ponadto odbędą się też zawody Grand Prix. – Zawody Grand Prix są zdecydowanie wyjątkowe, bo tak naprawdę pierwszy raz zjadą się podczas nich praktycznie wszyscy najlepsi rajderzy z Polski – podkreśla Piotr Młynarczyk. -To wszystko sprawia, że możemy mówić nawet o takich nieoficjalnych mistrzostwach Polski. Wszystko oczywiście ma charakter zabawy i mam nadzieję, że tak pozostanie – dodaje. Zawody speedway pit bike odbędą się na Monitorze Polonii Bydgoszcz w godzinach 9-16:00.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze