ZAJĘCIA NA SALI CAŁY ROK DLA WSZYSTKICH – TRZYMAJ FORMĘ PRZEZ SEZON

Trenuj z Mxwójcik przez cały rok. Zapisując się do nas na zajęcia nie będziesz siedział przed telewizorem czy na internecie a zdrowia tylko przybędzie. Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu wieczorową porą także nie będą kolidowały z Twoimi zajęciami w szkole czy pracy. Po raz pierwszy w Mxwójcik wychodzimy na przeciw Waszym oczekiwaniom i otwieramy nowe okienko do poprawy Waszej kondycji. Zapraszamy wszystkich chcących poćwiczyć w fajnej grupie. Koniec z nudą wieczorami i ruszamy na salę gimnastyczną.

Szkoła motocrossu i serwis motocyklowy Mxwójcik to ekipa Braci Wójcik – ex zawodników MX i absolwentów AWF Gdańsk. Także jesteście w dobrych rękach.

Zwykle zdarza się, że kończy się sezon przygotowań ogólnorozwojowych i zapominamy o kondycji fizycznej ujeżdżając tylko swój motocykl. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę treningów ogólnorozwojowych na sali gimnastycznej dla mieszkańców Pomorza. Zapraszamy wszystkich chętnych na wspólne trzymanie formy przez cały rok.

Zajęcie będą odbywać się w każdy czwartek o godzinie 19.30 w Gdańsku. Będzie to trening w formie obwodowej czyli najbardziej efektywny rodzaj treningu pod kątem motocrossu. Nie zabraknie dobrych gier oraz ostrej rywalizacji. Zapraszamy juniorów razem z seniorami.  Kontakt rodzinny i pozytywne wibracje zapewnione.
Ruszamy już w przyszły czwartek 5 kwietnia 2018.
Treningi adresowane są do wszystkich pasjonatów off road. Jeżeli ktoś jeszcze jest niezdecydowany to proszę się nie krępować. Pozostajemy do dyspozycji i chętnie udzielimy niezbędnych informacji.

Telefon kontaktowy Marcin Wójcik – 513 028 587.

Zapraszamy Marcin i Sebastian Wójcik. Szkoła motocrossu i serwis motocyklowy Mxwójcik to ekipa Braci Wójcik – ex zawodników MX i absolwentów AWF Gdańsk. Także jesteście w dobrych rękach.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze