HUSQVARNA PREZENTUJE KOLEJNEGO NAKED BIKE’A MODEL 2018

Kolejny świetny news dla fanów Naked Bike’ów.  Rewelacyjny motocykl dostępny od ręki, który nie dawno miał swoją prezentację. Nowe motocykle marki Husqvarna właśnie wjechały do Adventure Team w Elblągu. Będą dostępne również w Gdańsku. Jak się prezentuje i ile kosztuje nowiutka Huska SVARTPILEN 401 ? Serdecznie zapraszamy poniżej.

Zapraszamy do odwiedzin Naszej strony www.husqvarnamotorpolska.pl

SVARTPILEN 401 2018 – Odkryj swoje miejskie środowisko.

SVARTPILEN 401 to progresywny, wytrzymały motocykl o ponadczasowym uroku, zaprojektowany tak, aby sprostać wymaganiom miejskiej eksploracji. Czerpiąc inspirację z pionierskiego dziedzictwa Husqvarna Motorcycles, ten motocykl również patrzy w przyszłość, wprowadza innowacje i kieruje przyszłość motocykli w zupełnie nowym kierunku. Motocykl, który oferuje nieustanną przyjemność posiadania czegoś specjalnego i wyjątkowego, połączonego w indywidualistyczny i zaawansowany technicznie pakiet – pozwalając kierowcy po prostu czerpać przyjemność z jazdy.

Ideą projektu SVARTPILEN 401 jest usunięcie niepotrzebnych gadżetów i stworzenie prostej, progresywnej mieszanki klasycznego myślenia i nowoczesnego designu.

Ten sposób myślenia jest synonimem szwedzkiego dziedzictwa motocykli Husqvarna i można go wyraźnie zobaczyć na SVARTPILEN 401. Lekka i wąska karoseria w SVARTPILEN 401 inteligentnie pozwala na płynny ruch podczas jazdy. Jego czarny kolor, wytrzymałe opony i części ochronne nadają motocyklowi rygorystyczny wygląd pasujący do miejskich intencji eksploracji.

Jeżeli macie ochotę zobaczyć na żywo, dotknąć i przymierzyć się to serdecznie zapraszamy do Elbląga.  Autoryzowany Diler Husqvarna-Adventure Team pozostaje do państwa dyspozycji. Masz szybkie zapytanie? Nie ma problemu – 721 222 247.

Czekamy na Państwa zapytania. Jesteśmy do dyspozycji. Husqvarna Elbląg Adventure team.

Adventure Team Husqvarna Elbląg/Gdańsk oferuje sprzedaż w systemie ratalnym lub leasing we współpracy z Agentem.

Kontakt: Autoryzowany Salon i Serwis Motocykli Husqvarna
tel. 721- 222- 247.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oraz prezentacją na Naszej stronie www.husqvarnamotorpolska.pl. Czekamy na Państwa w Naszym salonie w Elblągu. Wkrótce wielka prezentacja w Gdańsku.

Kliknij aby wejść do pełnego opisu pojazdu.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze