WIDEO – WOOW MISTRZOSTWA FRANCJI PIT BIKE RD 3 SZOK

Pit Bike’i w Polsce mają ogromną tendencję rozwojową. Oprócz posiadaczy mini crossów mamy również w Naszym kraju coraz lepszych zawodników startujących w supermoto jak i motocrossie. Nowa dyscyplina, którą nie do końca trzeba porównywać z typowym motocrossem jest świetną drogą do spełnienia marzeń, które gdzieś tam głęboko drzemały w nas i stają się realne. Możliwość startu z jednej maszyny oraz poczucie smaku prawdziwej adrenaliny jest dosłownie na wyciągnięcie ręki dla każdego.

Zobaczcie jak dzieci w Polsce wspólnie spędzają czas na Pit Bike’ach.

Zapraszamy wszystkich do Głażewa na kolejny piknik “BEZPIECZNE MOTOWAKACJE” który odbędzie się 26 sierpnia 2017.

10 września każdy posiadacz Pit Bike’a będzie również mógł wystartować w kolejnej rundzie Pit Country w Głażewie na torze motocrossowym.

Dzięki ogromnej promocji oraz potężnej reklamie mini crossów w Głażewie k. Torunia dzieci, starsza młodzież oraz dorośli spełniają się w swojej pasji.

My jako typowi ex zawodnicy motocrossu patrzymy na to wszystko przez pryzmat promocji motorsportu. Jest to idealna droga aby rozpocząć na spokojnie przygodę z podniesionymi błotnikami, która w przyszłości tylko może zaprocentować we frekwencji takich dyscyplin jak żużel, motocross, enduro, superenduro czy supermoto.

Poniżej zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z 3 rundy Mistrzostw Francji Pit Bike.  Zobaczcie jak liga francuska radzi sobie w tej nowej dyscyplinie.

Szczegółowe informacje na temat Pikniku Bezpieczne Motowakacje oraz zawodów w Polsce ukażą się na Naszej stronie wkrótce. Zostańcie z nami.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze