WIDEO – YCF FRANCE PIT BIKE NA TARGACH MOTO EXPO POLSKA 2017

Moto Expo Polska 2017 rusza już w ten weekend w Warszawie. Dla fanów motoryzacji a w szczególności jednośladów jest to czas wspaniałego relaksu wśród motocykli, skuterów, firm tunningowych, akcesoryjnych i ATV.  Jest nam niezmiernie miło ponieważ oprócz w.w. atrakcji są również Pit Bike’i YCF FRANCE,  które z czystym sumieniem rekomendujemy oraz polecamy.

W imieniu YCF MXWÓJCIK, dilerów pit bike’ów YCF oraz  YCF Polska zapraszamy wszystkich do odwiedzin stoiska z Pit Bike’ami PREMIUM, które w Polsce pojawiły się pod koniec zeszłego roku.

 

Drodzy państwo. Zdecydowaliśmy się zostać przedstawicielami pojazdów PIT BIKE YCF France w Gdańsku ponieważ cenimy sobie wysoką jakość oraz najwyższy poziom obsługi klienta. Wszystkie pojazdy testowaliśmy. Współpraca z YCF POLSKA to Excellent Customer Service. Dostępność części jest bardzo dobra, dostępność pojazdów magicznie szybka. Wrażenia z jazdy niesamowite.

Rodzinne spędzanie wolnego czasu to czas, który nie ma ceny. Jest bezpiecznie, jest zabawa oraz jest czynny wypoczynek.

Młodzież od najmłodszych lat uczy się prawidłowej jazdy, nabiera doświadczenia i szacunku, uczy się systematyczności a kiedy dorośnie i wsiądzie na szybki motocykl czy zacznie jeździć samochodem wszystkie nawyki nabyte z dzieciństwa  na pewno zaprocentują.  Dlaczego warto kupić Pit Bike?Zerknijcie poniżej.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze