#22 WIKTOR SOBIECH DLA FANÓW MOTOCROSSU

Wiktor Sobiech to kolejny “Młody Wilk”, który nieraz pokazał że może rywalizować z najlepszymi zawodnikami w Polsce. Młoda kadra juniorów rozrasta nam się bardzo szybko. Często w klasach MX65 i MX85 możemy być światkami naprawdę zaciętych pojedynków. Serdecznie zapraszamy poniżej. Wiktor Sobiech o swoich planach na sezon 2017.

MXWÓJCIK: Jak idzie realizacja planów na sezon 2017? Gdzie obecnie urzędujesz?
#22 WIKTOR SOBIECH: Na przełomie stycznia i lutego trenowałem na hiszpańskich torach z kolegą klubowym Luisem Carstensem i trenerem Danielem Szweminem  w towarzystwie innych kolegów z klubu. Podczas tych treningów zauważyliśmy braki przygotowaniu kondycyjnych i fizycznych. Zapewne jest to spowodowane tym że w sezonie 2017 przeszedłem  z klasy mx65 do klasy mx85 a co za tym idzie wsiadłem na motocykl większy silniejszy a zarazem cięższy. Jak na razie nie mam czym się martwić ponieważ jest jeszcze trochę  czasu do pierwszych mistrzostw polski które odbędą się w maju. Mam nadzieje że do pierwszego startu zdążę się przygotować na 100%

MXWÓJCIK: Jakie są Twoje plany startowe w sezonie 2017?

#22 WIKTOR SOBIECH: Zamierzam wystartować we wszystkich eliminacjach MP oraz chciałbym wystartować chociażby w kilku eliminacjach Mistrzostw Europy oraz w niektórych Mistrzostw Strefy.

MXWÓJCIK: Jaki jest cel na sezon 2017?

#22 WIKTOR SOBIECH: W sezonie 2017 w klasie mx85 chciałbym być w pierwszej piątce MP ze względu na to że to mój pierwszy sezon.

MXWÓJCIK: Jakie jest Twoje marzenie w motocrossie?

#22 WIKTOR SOBIECH: Jak na razie moim marzeniem jest stanąć na najwyższym stopniu podium w MP.

MXWÓJCIK: Kto jest Twoim ulubionym zawodnikiem?

#22 WIKTOR SOBIECH: Moim ulubionym zawodnikiem na światowych torach jest Ken Roczen a z lokalnego rynku  Luis Carstens fascynuje mnie ich gibkość i umiejętność jazdy na motocyklu.

MXWÓJCIK: Co lubisz najbardziej w Motocrossie i co napędza Cię do dalszych ciężkich treningów?

#22 WIKTOR SOBIECH: Najbardziej lubię w tym sporcie adrenalinę i walkę z innymi rywalami a napędza mnie do dalszych treningów chęć wygrywania w tych że pojedynkach.

MXWÓJCIK: Wiktor kilka słów od Siebie. Czego chciałbyś sobie życzyć w sezonie 2017?

#22 WIKTOR SOBIECH: W sezonie 2017 życzę sobie jazdy bez kontuzji i miejsca na podium MP. Chciałbym podziękować Fundacji Motocyklowe Nadzieje, panu Oskarowi Wojciechowiczowi i Dariuszowi Szafrańskiemu za udzielaną mi pomoc i pozostałym sponsorom. Także moim rodzicom, którzy mnie bardzo mocno wspierają. No i oczywiście trenerowi, z którym od początku współpracuje a jest nim  pan Daniel Szwemin. Ich pasja i praca wspiera moje sukcesy. Trzymajcie za mnie kciuki i do zobaczenia na zawodach

Profil Facebook – Wiktor Sobiech #22.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze