WIDEO – WYWIAD – #176 KAROL KRUSZYŃSKI DLA FANÓW MX

Serdecznie zapraszamy na mini wywiad, który przeprowadziliśmy z Karolem Kruszyńskim. Karol jest naładowany pozytywnymi wibracjami i ostro przygotowuje się do sezonu.

MXWÓJCIK: Jak idzie realizacja planów na sezon 2017? Gdzie obecnie urzędujesz?

#176 KAROL KRUSZYŃSKI: Realizacja planów na tegoroczny sezon idzie w najlepszym kierunku. Moim planem na ten rok jest zdobywanie jak największej ilości doświadczenia zagranicą. Prawie cały grudzień dzięki DUUST KTM skupiałem się w Katalonii na moich słabych punktach wraz z jednym z najlepszych trenerów w Europie – Justinem Morrisem. Przygotowania od strony kondycji fizycznej jak i koncentracji i wielu innych czynnikach zależnych ode mnie także idą ku lepszemu. W tym sezonie plan treningowy ułożył mi zespół Human Therapy, bazując na badaniach wydolnościowych, które wykonywane są przez firmę SPORTSLAB. Obecnie czas przedsezonowy spędzam w Polsce, z powodu niedostatecznej ilości pieniędzy oraz nauki ze względu na to, że jestem w klasie maturalnej.

MXWÓJCIK: Czy będziesz startował w sezonie 2017 w zawodach MXGP, M. Europy, M. Polski, ADAC?

#176 KAROL KRUSZYŃSKI: W tym roku priorytetem dla mnie jest seria ADAC w klasie Youngster Cup. Pojadę też większość rund Mistrzostw Polski w klasie MX 2 i MX OPEN, kilka rund Mistrzostw Europy klasy EMX250 oraz parę rund Mistrzostw Czech i rundę Mistrzostw Holandii.

MXWÓJCIK: Jakie są Twoje plany startowe w sezonie 2017?

#176 KAROL KRUSZYŃSKI: Moim celem na ten rok jest tak jak już wspomniałem wcześniej,  zbieranie jak największej ilości doświadczenia na zagranicznych torach. Będę się skupiać głównie na prędkości popartej płynnością a wynik przyjdzie kiedyś sam. Na pewno nie będę kładł dużego nacisku na moją jazdę w serii ADAC ale to nie znaczy, że będę się tam obijać. Chciałbym łapać się za każdym razem z treningu kwalifikacyjnego na maszynę startową do głównych wyścigów.
Jeżeli chodzi o Mistrzostwa Polski cieszę się, że pokrywają się one tylko raz z ADAC. Zapis w regulaminie  mówi o tym, że najgorsza runda się odlicza więc niewykluczone, że przy dużym szczęściu, szybkiej i konsekwentnej jeździe tytuł za najlepszego lub prawie najlepszego zawodnika w kraju wpadnie do mnie dwukrotnie.
W Mistrzostwach Europy ta sama bajka co w ADAC. Będzie mnie bardzo cieszyć wejście do TOP 40, a zdobycie punktu będzie czymś czego słowa określić nie potrafią. Jak to mówią “pożyjemy zobaczymy”. Nie ma co obiecywać ale motywacja do ciężkich treningów musi być. A żeby była motywacja musi być plan.

MXWÓJCIK: Karol kilka słów od Siebie. Czego chciałbyś sobie życzyć w sezonie 2017?

#176 KAROL KRUSZYŃSKI: Sezon 2017 to dla mnie wielkie wyzwanie. Chciałbym sobie życzyć dużo szczęścia bo to czynnik niezależny ode mnie , aczkolwiek ostatnio słyszałem “że szczęście sprzyja wytrenowanym” więc może i po części ten czynnik będzie zależny ode mnie, aczkolwiek nigdy go nie za wiele. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy mnie wspierają w dążeniu do celów.  Dziękuje rodzicom, dziewczynie, całej rodzinie, wszystkim sponsorom DUUST KTM, Human Therapy, Ebenista – domy z drewna, Red bull Mobile, LS2 Helmets, Wilmat, KW Race Wear, Toronto Magazyn Toruński, Ścigacz.pl oraz PZM.

To dzięki tym wszystkim osobom mogę robić to co kocham i jeszcze raz wielkie wielkie dzięki. Dziękuje także za wsparcie kibicom.
Zapraszam wszystkich do śledzenia mojego fan page’a oraz Instagrama, na których będziecie na bieżąco z informacjami o moich wynikach, współpracach, nowinach, zdjęciach filmikach etc. Zapraszam Was wszystkich także do obejrzenia mojego filmu promocyjnego. Trzymajcie kciuki za nadchodzący sezon.

Proponujemy włączyć HD i pełny ekran. Zapraszamy.

Źródło: Youtube by MXM Media

Profile Facebook i Istagram

Komentarze