MXoEN 2017 W GDAŃSKU – MXGP OF POLAND

Serfując po stronie www.mxgp.com możemy zapoznać się z dokładnym kalendarzem imprez motocrossowych na Świecie. Są wyszczególnione dokładne daty Mistrzostw Świata wraz z miejscami gdzie się odbywają, są dokładne daty Mistrzostw Europy różnych klas i jest jedna bardzo ważna informacja, która zapewne zainteresuje wszystkich fanów motocrossu w Polsce.

MXGP of Poland a dokładniej MXoEN 2017 czyli Zespołowe Europejskie Mistrzostwa Narodów odbędą się w Polsce. Dokładnie 2/3 września 2017 na torze w Gdańsku pojawią się najlepsze zespoły europejskie w motocrossie. Zapewne to będzie jedno z najważniejszych wydarzeń w Polsce MX. Organizatorem MXoEN 2017 jest Gdański Auto Moto Klub.

Jesteśmy w stałym kontakcie ze sztabem organizacyjnym. Już wkrótce pojawią się oficjalne komunikaty i informacje zarówno dla kibiców jak i zawodników. Prosimy o chwilkę cierpliwości.

Więcej podstawowych info znajdziecie: TUTAJ – TUTAJ – TUTAJ.

Jeżeli chciałbyś współtworzyć to największe wydarzenie motocrossowe w Polsce wspólnie z organizatorem prosimy o kontakt: mxwojcik@mxwojcik.pl.

Źródło: www.mxgp.com

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze