WIDEO – KIEDY I JAK ZACZĄĆ PRZYGODĘ Z MOTOCROSSEM?

Synu …gazu …oj nie, nie … nie tędy droga do sukcesu. Ty też możesz wspierać swojego syna czy córkę podczas zawodów. Chcesz to zrobić profesjonalnie? Tylko jak to zrobić? Trenować 7 dni w tygodniu na motocyklu? Codziennie robić treningi kondycyjne bez motocykla? No, właśnie… Zostań fachowcem i wspieraj swojego zawodnika. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia materiału wideo przygotowanego przy współpracy MXTV z MXWójcik.

Wielu osobom wydaje się, że wystarczy kupić motocykl z podniesionym błotnikiem pojechać na jedno czy dwa zgrupowania i po sprawie. Niektórzy myślą o motocrossie przez pryzmat gier MX czy relacji wideo lub filmików na youtube. Dlaczego inni mogą a ja nie? Dlaczego na jednym treningu trenujemy ten sam element? Dlaczego na jednym treningu ćwiczymy tylko jeden skok?

Dorośnij psychicznie i fizycznie do ścigania się w motocrossie. MX to sport dla ludzi myślących, odważnych i dobrze przygotowanych fizycznie.

Wszyscy wiemy, że do sukcesu nie ma windy i zawsze trzeba iść schodami. Podobnie ciężko jest zejść z górki jeżeli na nią nie wejdziemy. Taki jest motocross, który jest okrutnie wymagającą dla zawodnika dyscypliną. Jeszcze bardziej dla rodziców i trenerów. Kiedy nadchodzi ta chwila i zostajesz trenerem swojego dziecka to znaczy, że jest to chwila oraz czas, który trzeba ostrożnie i umiejętnie zaplanować.

Minęło prawie 10 lat kiedy nagrywaliśmy ten program aczkolwiek 95% jest dalej aktualne.

Zostań najwierniejszym kibicem swojego dziecka jak Nasi rodzice. Zawsze i wszędzie bez względu na wynik byli z nami. To uczucie kiedy Tata lub Mama ci kibicują, przeżywają razem z Tobą wyścig, start, wywrotkę, kontuzję, sukces i porażkę.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze