WIDEO – RUSZA DRUGA EDYCJA TRÓJBOJU MX W GDAŃSKU

UWAGA!!! – SPOTKANIE ODWOŁANE. UPDATE: 26.10.23. Zakończenie sezonu GAMK 2023. LWY ATAKUJĄ? W sobotę 28 października 2023 odbędzie się nietypowy MX Piknik. Dlaczego? Będzie to już druga edycja trójboju MX. Kolejna i ciut w zmodyfikowanej formie gdzie pojawią się zawodnicy Pit Bike, samochody RC oraz duże MX. Wszystko oczywiście w formie dobrej zabawy. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby spędzić świetną sobotę w Gdańsku na torze motocrossowym. Obecnych członków klubu, kibiców oraz osoby, które chcą z nami tworzyć wspólnie kolejny sezon 2024. Będzie nam miło z Wami się spotkać. Kibice również są mile widziani oraz sekcja 4×4.

Zapisy bez jakichkolwiek opłat od godziny 9.15 w “Kiosku” komentatora. Wszystko na spokojnie i na wesoło. Pozytywne wibracje i szeroki uśmiech będzie z nami przez cały dzien. Start treningów o godzinie 10.00.

Rezerwujcie sobie sobotę 21 października 2023. Jeżeli pogoda nam na to pozwoli, to zapowiada się super event połączony z zakończeniem sezonu wszystkich sekcji GAMK GDAŃSK – Gdańskiego Auto Moto Klubu. Samochody RC (radio control), Pit Bik’i , duże MX a może pojawią się również przedstawiciele sekcji 4×4 – serdecznie zapraszamy na wspólne ognisko. ( dla 4×4 sezon się nie kończy :).

Zapraszamy do uczestnictwa w Trójboju MX sekcję RC, Pit Bike oraz Duże MX. Sekcję 4×4 na wspólne ognisko.

Jak zostać GDAŃSKIM LWEM MX? TRÓJBÓJ MX?? Co trzeba posiadać?

Dobre “adidasy”, rower oraz motocykl typu duży MX lub Pit Bike lub samochód RC. Dokładnie tak. Uczestnictwo w Trójboju MX jest bezpłatne. Słuchajcie…

1) Pierwszy trening to bieg dookoła Naszego “stawu”. Dopuszczony jest strój biegacza oraz adidasy. Następnie po 10 minutach przerwy ruszamy dalej. Co dalej?

2) Drugi trening to jazda na torze Pit Bike’owym na rowerach. Jedziemy na rowerach ( nie zapomnijcie o ochronie głowy – może być kask rowerowy ), dopuszczony jest strój biegacza lub rowerzysty. Następnie po 20 minut przerwy ruszamy dalej. Co dalej?

3) Trzeci trening to podział na sekcje GAMK :

  • DUŻE MX – pole startowe na dużym torze MX, duże motocykle, pełny strój zawodnika MX i ruszamy na tor. 5-6 okrążeń.
  • PIT BIKE – pole startowe na torze PitBike, małe motocykle mini cross, pełny strój zawodnika i ruszamy na tor. 5-6 okrążeń. (możliwy podział na dwie grupy – dzieci i starszaki)
  • SAMOCHODY RC – pole startowe na torze dla samochodów RC i ruszamy na 5-6 okrążeń.

Po trzech treningach weryfikacja osiągnięć czyli czas na szampany i fajerwerki. Udział w Naszej zabawie jest bez jakichkolwiek opłat. Po zakończeniu Pikniku serwujemy ognisko i kiełbaski. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy. Będzie nam niezmiernie miło spędzić z Wami ten dzień. Bez Was nie ma nas – zapraszamy. Zarząd GAMK Gdańsk.

Jak było w zeszłym roku?

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze