GALERIA – MXWÓJCIK PROMUJE MOTOCROSS W GDAŃSKU

Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdańsku i świetna organizacja Dnia Dziecka dla uczniów. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Radę Dzielnicy Gdańsk Suchanino a koordynatorem był Radny Marcin Madany. Cieszy nas to, że mogliśmy pokazać dzieciom małą namiastkę sportu motocyklowego jakim jest Motocross.

Radny Dzielnicy Marcin Madany – relacjonuje.

“Dzień dziecka w Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdańsku na sportowo. Ze swojej strony miałem przyjemność koordynować to wydarzenie organizowane przez Rada Dzielnicy Suchanino – Gdańsk. Uczniowie gościli:

  • Kuba Kwiatkowski – rzecznik prasowy PZPN/Team Menadżer reprezentacji Polski w piłce nożnej
  • Maciej Kalkowski – trener z licencją UEFA
  • Grzegorz Buczek Rugby Kapitan RC Lechia Gdańsk
  • Marcin Pietrowski Jaguar Gdańsk
  • Damian Wleklak Menadżer klubu Torus Wybrzeże Gdańsk
  • Miłosz Wałach bramkarz Torus Wybrzeże Gdańsk
  • Sebastian Wójcik – Menadżer MXWójcik szkoła motocrossu. Trener, dawny kadrowicz i zawodnik GAMK GDAŃSK

Gości skrupulatnie przepytał niezawodny prowadzący Marcin Gałek. Następnie przyszła pora na quiz z nagrodami dla młodzieży a w dalszej kolejności sportowcy znaleźli się w ogniu pytań uczniów . Ostatnim punktem był trening. Dziękuję gościom za przyjęcie zaproszenia.”

Sebastian Wójcik – Współwłaściciel MXWójcik szkoła motocrossu.

“Świetny Dzień Dziecka 1.06.2023 na sportowo w Szkole Podstawowej nr 43 w Gdańsku. Bycie w tak doborowym towarzystwie to dla mnie zaszczyt. Dziękuje za zaproszenie – Marcin Madany koordynator wydarzenia z ramienia Rady Dzielnicy Suchanino – Gdańsk. Dziękuję dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 43 w Gdańsku za ten uśmiech dzieci na twarzy i… długie kolejki do motocykli. Dzień zaliczamy do bardzo udanych. Dziękuję uczniom za tak duże zainteresowanie. Cieszę się, że wielu z Was mogło zapoznać się z motocrossem.”

Źródło: Informacja Prasowa.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze