WIDEO – LWY ATAKUJĄ? – TRÓJBÓJ MX W GDAŃSKU?

W sobotę 15 października 2022 w Gdańsku odbył się nietypowy MX Piknik. Po raz pierwszy w historii klubu GAMK Gdańsk zawodnicy sprawdzali swoje umiejętności w trójboju motocrossowym. Wszystko oczywiście w formie dobrej zabawy. Frekwencja dopisała, nie zabrakło również kibiców a na koniec ogniska z kiełbaskami oraz “łakociami”. Fanów pozytywnych wibracji zapraszamy do obejrzenia, krótkiego materiału filmowego dzięki uprzejmości youtube oraz autora filmu Pana Piotra Piotrowskiego.

  • W jakich kategoriach startowali zawodnicy?
  • Jak można było przystąpić do zabawy?
  • Jak można było zostać GDAŃSKIM LWEM MX?
  • TRÓJBÓJ MX??

Wystarczyły tylko dobre „adidasy”, rower oraz motocykl typu duży MX.

1) Pierwszy trening to bieg dookoła Naszego „stawu”. Biegaliśmy w kasku crossowym, dopuszczony był strój biegacza oraz adidasy. Następnie po 10 minutach przerwy ruszaliśmy dalej. Co dalej?

2) Drugi trening to jazda na torze Pit Bike’owym na rowerach. Jechaliśmy na rowerach w kaskach crossowych, dopuszczony był strój biegacza lub rowerzysty. Następnie po 20 minut przerwy ruszaliśmy dalej. Co dalej?

3) Trzeci trening to pole startowe na dużym torze MX, duże motocykle, pełny strój zawodnika MX i wyruszyliśmy na tor. 5-6 okrążeń.

Po trzech treningach odbyła się weryfikacja osiągnięć. Potem czas na szampany i fajerwerki. Udział w Naszej zabawie był bez jakichkolwiek opłat. Po zakończeniu Pikniku serwowaliśmy ognisko i kiełbaski. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w wspólnej zabawie. Było nam niezmiernie miło spędzić z Wami ten dzień. Bez Was nie ma nas – . Zarząd GAMK Gdańsk.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze