WIDEO LIVE MINI MOTOCYKLE NOWOŚCI W REGULAMINIE PIT BIKE 2022

Pit Bike – Mini motocykle 2022. Program dla zawodników, kibiców i nie tylko. Podczas odcinka dowiecie się wszystkiego o zawodach. Jeżeli więc planujesz karierę w motorsporcie nie możesz tego przegapić. Będzie gorąco! Start w czwartek o 20:00 na kanale Zawody Pit Bike lub na Naszej stronie www poniżej.

Już w czwartek 10 marca o godz.20:00 debiut nowego formatu internetowego. Gospodarzem programu będzie popularny komentator zawodów pit bike, Michał “Mysza” Macuk.

Mysza i goście oraz bardzo duża doza interakcji z publicznością. Nowa formuła i bardzo gorący temat, czyli projekt regulaminu Mistrzostw i Pucharu Polski Pit Bike na sezon 2022. W programie realizowanym na żywo będą gościć także Łukasz Pawlikowski z MX Otopit Toruń, stowarzyszenia organizującego rozgrywki oraz Eliasz Davidson dziennikarz, trener oraz czynny zawodnik off-road.

Zmiany na nowy sezon jest naprawdę dużo i są one znaczące. Komu zmienią plany? Komu dołożą szans na wygraną? Wszystkie spekulacje ruszyły, a giełda nazwisk jest gorąca.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze