MRF RC 140 KAYO PIT BIKE MINI CROSS

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Naszego sklepu i serwisu motocyklowego. Mxwójcik Gdańsk Polska północna to szkoła motocrossu, serwis motocyklowy sprzedaż motocykli MRF, YCF, RXF i KAYO. Dzisiaj prezentujemy kultowy już model Mini crossa Pit bike ze stajni MRF Kayo. MRF RC 140, który już za kilka dni może być u Ciebie w garażu.

Pit Bike MRF 140 RC z KAYO Factory to jeden z najczęściej wybieranych modeli Pit Bike’ów w naszej ofercie. Zawdzięcza to atrakcyjnej cenie w połączeniu z wieloma zaletami tego modelu. Jest bardzo uniwersalny, nada się zarówno dla mniej doświadczonej osoby, a także dla zaawansowanego zawodnika, dzięki możliwości wprowadzania wielu modyfikacji oraz dostępności dużej ilości części, które uczynią motocykl jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Motocykl posiada czterosuwowy silnik o pojemności 140 cm³ i mocy 12 koni mechanicznych, za którego chłodzenie odpowiedzialna jest chłodnica olejowa wykonana w technologii CNC, która zapewnia najwyższą dokładność wykonania części. Motocykl porusza się na kołach o rozmiarach 14 cali (przód) oraz 12 cali (tył), ale istnieje również możliwość założenia do tego modelu kół o średnicy 17 cali i 14 cali. Wysokość siedzenia wynosi 83 cm, co gwarantuje wygodę podczas jazdy również wysokim osobom. Wszystko w motocyklu zostało zaprojektowane z myślą, aby zapewnić właścicielowi jak najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Tarcze hamulcowe w kształcie gwiazdy gwarantują bardzo dobrą skuteczność hamowania. Pit Bike został też wyposażony w antypoślizgowe siedzisko, co ułatwia utrzymanie prawidłowej pozycji na motocyklu terenie, a dobra pozycja oznacza mniejsze ryzyko upadku. MRF 140 RC jest stosunkowo dużym motocyklem, więc jeżeli pozostałe modele wydają Ci się za niskie, ten będzie idealny. Z przodu posiada zawieszenie o długości całkowitej 760 mm o długim skoku, natomiast z tyłu amortyzator o długości 360 mm. W skrócie, jest to świetna, wytrzymała maszyna, która żadnego terenu się nie boi.

Istnieje możliwość zakupu Pit Bike’a złożonego oraz gotowego do jazdy z dostawą do domu. Prace jakie zostaną wykonane to:

– wymiana oleju silnikowego;
– ustawienie gaźnika;
– ustawienie luzów zaworowych;
– smarowanie filtra powietrza;
– ustawienie luzu linki gazu;
– smarowanie linki gazu;
– ustawienie luzu linki sprzęgła;
– smarowanie linki sprzęgła;
– regulacja układu hamulcowego;
– smarowanie prowadnic zacisku hamulcowego;
– smarowanie osi kół;
– smarowanie elementów zawieszenia;
– sprawdzenie naciągu łańcucha;
– sprawdzenie ciśnienia w oponach;
– motocykl skręcany na klej Loctite z zastosowaniem odpowiednich momentów;
– montaż licznika motogodzin (opcjonalnie)

Tylko wsiąść, odpalić i jeździć! Koszt przygotowania Pit Bike’a to 250 zł. W celu skorzystania z usługi prosimy o kontakt telefoniczny z naszym sklepem – 512 321 056 po godzinie 12 stej. Nasz telefon odbiera Sebastian Wójcik.

Sebastian jest dawnym zawodnikiem motocrossu, absolwentem AWF Gdańsk, licencjonowanym instruktorem sportu motocyklowego, komentatorem eventów oraz sportowych gal, dawnym członkiem kadry Polski w motocrossie, klubowym Mistrzem Polski GAMK Gdańsk, radnym dzielnicy Gdańsk Suchanino, promotorem motocrossu w Polsce, osobowością sportową roku 2019 XVII Gdańskiej Gali Sportu, nagrodzony przez Marszałka Województwa Pomorskiego w 2021 roku za olbrzymie zasługi w rozwoju sportu motorowego. Człowiek, któremu można ufać i wie jak zapewnić Państwu excellent customer service.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze