WIDEO – “JATKA” PIT BIKE POMORZE BY MXWÓJCIK 2021

Pit Bike Pomorze to grupa pozytywnie nakręconych rajderów oraz forum na stronie FACEBOOK’a gdzie spotykają się fani mini crossów. W Gdańsku Bracia Wójcikowie zachęcają dzieci, nastolatków, starszą młodzież oraz rodziców do wspólnego rodzinnego przebywania na świeżym powietrzu jeżdżąc razem na motocyklach. Jak to zrobić? Trzeba wpaść na “JATKĘ”. Co to jest “JATKA” ?

“JATKĘ” 10 lat temu wymyślił Sebastian Wójcik. Wtedy były to spotkania posiadaczy dużych motocykli crossowych. Były wspólne rajdowania, rajderów początkujących oraz średniozaawansowanych w motocrossie. W związku z tym, że obecnie MXWÓJCIK – sklep motocyklowy, serwis motocykli w Gdańsku, szkoła motocrossu oraz diler mini motocykli takich marek jak YCF, MRF, RXF, KAYO od 4 lat zajmuje się głównie Pit Bike’ami JATKA to kontynuacja rodzinnych spotkań na mini motocyklach. Jak wygląda JATKA? Zerknijcie poniżej.

” Jatka w Borkowie to cykliczna impreza organizowana przez trenera Marcina Wójcika. Jego ekipa ma okazję co niedzielę spotkać się na torze i wspólnie trenować. W tym filmie mamy już archiwalne ujęcia, ponieważ tor jest przebudowany i wygląda już inaczej. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że mamy historyczne ujęcia, które doskonale pokazują rozwój tej miejscówki. “

Ponad 500 members – Pit Bike Family.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze