GDAŃSK PANIE I PANOWIE – SZOSA JEŹDZI CAŁY ROK INDOORKARTING

Niemożliwe stało się możliwe. Gdańsk “śmiga” nawet zimą na motocyklach. Chyba wszyscy czekali na ten moment. Jesienne popołudnia, chłodne wieczory zimą oraz deszczowy początek wiosny a w Gdańsku można latać na torze kartingowym? Tak, tak. Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatora.

Świetny news dla posiadaczy motocykli nie tylko szosowych. Ogłaszamy koniec “snu zimowego” właśnie zimą. Nie możesz się doczekać ciepłej wiosny aby rozpocząć rajdowanie po trójmiejskich drogach? Jest na to recepta.

Znacie ekipę Pit Bike Gdańsk? Nie! Czas poznać: Sylwester, Kryspin i Ania. No to już wiecie, kto jest sprawcą całego zamieszania. Właśnie ona… zaprosiła na tor, koleżanki! Tak- Was też! Nie wypada odmówić. Indoorkarting Gdańsk to nowe miejsce na pit bike-owej mapie. Potrenujecie tam zimą standardowo ale również podczas imprez tematycznych. To, że w świecie pit bike wszystko jest możliwe to już wiecie, czemu by więc Dzień Kobiet nie miał odbywać się w lutym?

Pit Bike Gdańsk – –W Gdańsku powstała nowa miejscówka w której organizujemy treningi pit bike Jazdy cieszą się coraz większą popularnością, jednak głównie wśród mężczyzn. Chcielibyśmy to zmienić i stąd pomysł na track day dedykowany tylko dla kobiet– mówi Anna Gawrysiak z Pit Bike Gdańsk. –Mamy nadzieję że w ten sposób wiele dziewczyn odważy się spróbować czegoś nowego i że imprezy Girls Pit Bike Track Day na stałe zagoszczą w naszym kalendarzu. Doświadczenie zdobyte na pit bikach przyniesie wiele korzyści w jeździe na motocyklach drogowych. Dzięki treningom na hali nie będziemy mieć kilkumiesięcznej przerwy w prowadzeniu motocykla. To pozwoli nam  czuć się bardziej pewnie i komfortowo. Jednak przede wszystkim treningi u nas to świetna zabawa na zimowe dni. Istnieje pewne ryzyko o którym muszę wspomnieć. Już po jednym treningu może wam się tak spodobać że postanowicie kupić własnego pit bike’a! Tak właśnie było z nami. Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że do zobaczenie już 2 lutego na Girls Pit Bike Track Day. 

Kto może wziąć udział w wydarzeniu? Niezależnie czy macie doświadczenie na minimotocyklach czy nie, śmiało wpadajcie. Można to spotkanie potraktować jako fajny techniczny trening lub po prostu jako świetną zabawę i spotkanie towarzyskie. Wypożycz i baw się. Na trening można przyjechać z własnym sprzętem ale mamy też dobrą wiadomość dla tych osób, które nie posiadają minimotoyckla na własność. Istnieje możliwość wypożyczenia w pełni przygotowanych do jazdy pit bike MRF 120. Treningi cykliczne w Gdańsku organizowane są w środy w godz. 19:00-22:00 oraz soboty/niedziele w godz. 8:00-12:00.
Indoorkarting Gdańsk adres: aleja Zwycięstwa 14 80-219 Gdańsk

Profil Facebook Pit Bike Gdańsk

Kontakt z Pit Bike Gdańsk
pitbikegdansk@op.pl
Sylwester 513622272
Kryspin 510089534
Ania 695564670

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze