PIT BIKE – DARMOWY TRENING NA PUK ARENIE W LIPNIE

Macie dość zimowego przestoju? Czas na świetną zabawę na krytej hali. Obiekt znajdujący się w Lipnie, zyskał już renomę i uznanie zawodników motocrossowych. Teraz swoje drzwi otwiera również dla wszystkich fanów pit bike. Więcej szczegółów poniżej.

Trening testowy na dobrze znanym w całym kraju obiekcie off-roadowym odbędzie się w najbliższy wtorek. Zapraszamy wszystkich posiadaczy pit bike 7 stycznia 2020. PUK ARENA Lipno. To bardzo dobry tor, idealny na zimowe, techniczne treningi – mówi trener, Karol Kruszyński. – Mam nadzieję, że równie dobrze sprawdzi się w konfrontacji z minimotocyklami. Żeby spróbować zimowego szaleństwa na dwóch kołach, wystarczy posiadać swój motocykl, tradycyjnie marek dwóch promotorów tej dyscypliny: MRF lub YCF.

Karol Kruszyński utytułowany zawodnik motocrossu podczas pierwszego treningu będzie wraz z uczestnikami testował hale. Jeżeli okaże się, że obiekt sprawdza się dla pit bike, takie treningi będą odbywały się cyklicznie. I na koniec niespodzianka dla wszystkich miłośników jazdy off-road. Pierwsza edycja jest bezpłatna! Wystarczy stawić się na miejscu ze swoim pit bike we wtorek 7 stycznia. Jazdy odbędą się w godzinach 18:00-21:00 Do zobaczenia!

Źródło : www.pitbike24.pl

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze