NEWS – STREFA DLA DZIECI NA WARSAW MOTORCYCLE SHOW 2019

Wyjątkowe wydarzenie dla branży motocyklowej nadchodzi wielkimi krokami. Największe targi motocyklowe w Polsce obędą się już w pierwszy weekend marca. Premiery popularnych światowych marek, ekspozycja ponad 1000 motocykli czy spotkania z gwiazdami motorsportu to tylko, niektóre z atrakcji przewidzianych podczas wydarzenia. Nie zabraknie też pit bike i specjalnej strefy dla dzieci.

mini cross dla dzieci

Już w dniach 1-3 marca odbędą się najbardziej popularne w Polsce targi motocyklowe Warsaw Motorcycle Show. To prawdziwe święto dla wszystkich fanów dwóch kółek. W programie wydarzenia zaplanowano pokazy mistrzów, wyścigi na specjalnie zaaranżowanych torach, czy spotkania klubów motocyklowych. Pojawi się strefa żużlu, crossu czy enduro. Nie zabraknie także przestrzeni dla kobiet i dzieci. W szczególności zapraszamy na strefę poświęconą pit bike. Wydarzenie odbędzie się w Nadarzynie przy Al. Katowickiej 62.

szukam mini crossa supermoto

Czym skorupka nasiąknie za młodu…
Powierzchnia ponad 300 metrów kwadratowych a na niej dzieci, rodzice, młodzież i motocykle. Na strefie dla dzieci przekonacie się, że przygodę z motorsportem warto zacząć w każdym wieku. Pojawią się eksperci i zawodnicy, którzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem. Nie na co dzień spotyka się tylu pasjonatów motocykli w jednym miejscu. Zabierzcie, więc swoje pociechy i stawiajcie razem pierwsze kroki w moto-świecie.

Chcesz kupić mini motocykl? Szybki kontakt 512 321 056.

Źródło : www.pitbike24.pl

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze