MISTRZ ŚWIATA JOHN VAN DEN BERK I MARCIN WÓJCIK ZGRUPOWANIE W WIĘCBORKU

Prawdziwy hit sezonu szkoły motocrossu MXWÓJCIK nadchodzi. Do Polski przylatuje John Van Den Berk Ex zawodnik Motocrossowych Mistrzostw Świata aby przeprowadzić zgrupowanie dla Naszych zawodników. John Van Den Berk to dwukrotny  Mistrz Świata w motocrossie i trener z najwyższej półki. Serdecznie zapraszamy do Więcborka.

Mxwójcik szkoła motocrossu w Polsce, którą reprezentuje Marcin Wójcik obecny Trener MX przy pomocy i współpracy Pana Krzysztofa Kajrysa podjęła to wielkie wyzwanie. Mistrz Świata przylatuje do Polski. Dziękujemy WKM Więcbork za możliwość udostępnienia toru.

 

Po raz pierwszy w Polsce będziecie mieli okazję zaliczyć świetny trening z dwukrotnym Mistrzem Świata w motocrossie Johnem Van Den Berkiem.

  • Zapraszamy na dwudniowy trening 4 i 5 sierpnia do Więcborka.

John van den Berk to trener światowej klasy, który jest rozchwytywany w całej Europie. Znalazł w swoim napiętym kalendarzu mały przerywnik i dał się namówić na przyjazd do Polski.

Termin treningu nie został wybrany przypadkowo, poprzedza on Mistrzostwa Polski w motocrossie w Więcborku. Miejsce czyli więcborski tor jest świetnie znane na arenie krajowej oczywiście pod kątem bardzo dobrego przygotowania imprez motocrossowych każdego formatu. Trasa zostanie przygotowana na zgrupowanie perfekcyjnie za co serdecznie dziękujemy WKM Więcbork.

Oczywiście będziemy pracować w grupach. Na trening zapraszamy zawodników z licencjami. Więcej informacji otrzymacie dzwoniąc na numer telefonu – 513 028 587 Marcin Wójcik.

Zapraszamy na dwudniowy trening 4 i 5 sierpnia do Więcborka. Serdecznie zapraszamy nie może Was tam zabraknąć.

Patronat medialny Mxwójcik i MXM Media.

 

  • Zapisy na zgrupowanie Marcin Wójcik tel. 513-028-587
  • Biuro Prasowe WKM Więcbork  Karol Sobiech tel. 662-034-176
  • Zakwaterowanie dla zawodników i osób zainteresowanych Szymon Grzegorczyk tel. 728-342-737
  • Patronat medialny Mxwójcik i MXM Media.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze