WIDEO – KTO WIDZIAŁ MISTRZOSTWA ŚWIATA W MINI CROSSIE?

Mistrzostwa Świata w mini crossie? Dokładnie, też tak samo sobie pomyśleliśmy. Okres kiedy pit bike kojarzył się z tzw. “paczką gwoździ” kupioną online powoli przemija. Zawodnicy z dużego motocrossu aby dalej mieć kontakt z motocyklem w wolnej chwili śmigają na profesjonalnych mini crossach. To się dzieje na całym Świecie. Zerknijcie poniżej.

Przykładów nie trzeba szukać daleko. Dawid Zaremba, Piotr Kajrys czy Filip Bukowicz każdą wolną chwilę kiedy trzeba odpocząć od dużego motocrossu dalej spędzają na motocyklu. Ktoś powie, no tak ale przecież zawodnik po zawodach musi odpocząć. Zgadza się i odpoczywa ale na mini crossie w formie zabawy. Jazda na Pit bike’u nie wysila Naszego organizmu ponieważ mini crossy są inne a  rekreacja ruchowa to forma czynnego wypoczynku, która daje wiele korzyści. Oprócz tego dalej kształtujemy i szlifujemy timing pod motocross a jak to Amerykanie mówią fun w jakiejkolwiek dyscyplinie to najlepsza szkoła utrwalania dobrych nawyków ruchowych.

Zapraszamy do obejrzenia dobrego materiału wideo z Mistrzostw Świata w Minibike.

Jeżeli chcielibyście zakupić mini crossa dla siebie to proszę się nie krępować i dzwonić prosto do MXWÓJCIK – Sebastian Wójcik zapewni Wam fachową poradę tak aby dobrać odpowiedniego pit bike’a dla Ciebie. Tel. 512-321-056.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze