WIDEO – NOWOŚĆ 2018 CZYLI CAFE RACER HUSQVARNA 701 VITPILEN

Autoryzowany Salon i Serwis Motocykli Husqvarna Adventure Team zaprasza do Elbląga na zakupy. Prawdziwy szał na motocykle Cafe Racer panuje już od jakiegoś czasu. Wychodząc oczekiwaniom klientów Husqvarna wypuściła prawdziwą petardę. Motocykl Vitpilen 701 nie zjechał jeszcze z taśmy produkcyjnej a już budzi ogromne zainteresowanie wśród fanów tego typu pojazdów. Ile kosztuje i gdzie można go kupić? Zerknijcie poniżej.

Zapraszamy do odwiedzin Naszej strony www.husqvarnamotorpolska.pl

VITPILEN 701 jest nieskazitelnie zaprojektowanym motocyklem ulicznym, który oferuje nowe spojrzenie na miejski motocykl. Ten kompaktowy i zwrotny motocykl, napędzany potężnym jednocylindrowym silnikiem, jest profesjonalnie wykonany, aby zapewnić minimalistyczną stylistykę z wyjątkową wydajnością i zredukowaną do samej istoty motocykla. Stworzony, by pasował do unikalnego, progresywnego stylu współczesnego motocykla, zapewnia bardziej ekscytujące, uczciwe i prawdziwe wrażenia z jazdy motocyklem.

VITPILEN 701 zasilany jest nowoczesnym, jednocylindrowym silnikiem chłodzonym cieczą o pojemności 692,7 cm3 z najnowszą technologią projektowania i elektroniki. Przy maksymalnej mocy 55 kW (75 KM) i momencie obrotowym 72 Nm przy 6750 obr./min, nie ma wątpliwości co do możliwości tego motocykla. Elektroniczny wtrysk paliwa jest obsługiwany przez układ jezdny i zapewnia natychmiastową, ostrą i wyrafinowaną moc kontrolowaną przez standardowy system kontroli trakcji. Najnowsze rozwiązania techniczne, takie jak standardowa zmiana biegów w górę iw dół, zapewniają wyjątkową zdolność do jazdy, a innowacyjne procesy produkcyjne i najwyższej jakości materiały zapewniają najwyższą niezawodność i wydajność, co przekłada się na długi okres serwisowy wynoszący 10 000 km.

Układ wydechowy VITPILEN 701 składa się z dwóch części: przedniego tłumika wykonanego ze stali i końcowego tłumika, wykończonego czarną powłoką. Konstrukcja doskonale pasuje do unikalnego wyglądu motocykla i spełnienia surowe normy emisji spalin.

VITPILEN 701 jest wyposażony w hydrauliczne zaciski tarczowe Brembo, które są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami, a w połączeniu z przednimi i perforowanymi stalowymi tarczami o średnicy 320 mm z przodu i tyłu, zapewniają kontrolowane i pewne hamowanie. VITPILEN 701 jest również wyposażony w najnowocześniejszy system ABS firmy Bosch, zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa w różnych warunkach hamowania. Ta funkcja może być całkowicie wyłączona dla bardziej zaawansowanych zawodników.

Zawieszenie VITPILEN 701 jest produkowane przez WP i jest wykonane zgodnie z wymagającymi normami, zapewniając najwyższy poziom jakości i kunsztu. Przednie zawieszenie posiada widły o średnicy 43 mm, a tylne ma monoshock połączony z wahaczem. Wysokiej jakości komponenty są w pełni regulowane w zmieniających się warunkach miejskich.

Husqvarna Elbląg/Gdańsk zaprasza na zakupy. Finansowanie – Chcesz wziąć motocykl w leasing a nie wiesz gdzie i jak to zrobić? Przyjdź do nas – mamy zaprzyjaźnione biuro które pomoże i przedstawi Ci ofertę.

Zapraszamy do odwiedzin Naszej strony www.husqvarnamotorpolska.pl

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze