MOTOFIESTA HISZPANIA – CHWILA RELAKSU NA MOTOCYKLU

Okres jesienny a szczególnie zimowy dla motocyklisty to czas najtrudniejszy do “przeżycia”. Pierwsze chwile są ok, potem kiedy wszędzie dookoła jest biało, ulice zasypane śniegiem włącza się “dolina”.  Szukasz chwili spokoju? Potrzebujesz turbo relaksu w krótkim czasie? Jest na to świetne lekarstwo. Pakujcie się i ruszamy na motocyklowe wyprawy do Hiszpanii. Jak to zrobić? Ile kosztuje taki wyjazd?

Dzięki Motofiesta – centrum testowe motocykli Yamaha. Właśnie tam przeżyjecie niesamowite chwile, zobaczycie przepiękne krajobrazy oraz poznacie wspaniałych ludzi. To dopiero początek Waszej przygody na urlopie jakiego jeszcze nie przeżyliście.

Zapraszamy na testy motocykli YAMAHA na słoneczne Wybrzeże Costa Blanca. Zwiedzimy z siedzenia testowego motocykla górzyste tereny Sierra Aitana malowniczo kontrastujące z zielonymi nizinami porośniętymi jodłowymi lasami oraz z klifowymi i wydmowymi wybrzeżami.  Pod okiem doświadczonego opiekuna nie musicie się martwić o nic. Tak właśnie działa MOTOFIESTA.

PEŁNA OFERTA MOTOFIESTA  –  TUTAJ – TUTAJ.

Zobaczcie filmy poniżej z wypraw motocyklowych Motofiesty.

Źródło: Youtube.  Fot. By Michał Rogaski.

Rewelacyjna GALERIA ZDJĘĆ  –  MOTOFIESTA HERE WE GO.

Strona www Motofiesta – kliknij na baner powyżej.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze