#132 MIKOŁAJ BIAŁECKI DLA FANÓW MOTOCROSSU

Rozpoczynamy serię mini wywiadów z “Młodymi Wilkami” motocrossu w Polsce. Nasze młode Orły radzą sobie coraz lepiej a wkrótce to oni będą rozdawać karty w klasach MX125, MX2Junior czy MX2. Serdecznie zapraszamy poniżej. #132 Mikołaj Białecki dla fanów motocrossu.

MXWÓJCIK: Jak idzie realizacja planów na sezon 2017? Gdzie obecnie urzędujesz?

#132 MIKOŁAJ: Dzień dobry ! Wszystko idzie zgodnie z planem, a plan był taki by dobrze wszystko zabezpieczyć ze strony finansowej i technicznej, bo te dwa aspekty ograniczały mnie w przeszłości  najbardziej. Jeśli chodzi o treningi na motocyklu, zima trochę nas przyhamowała, ale lada dzień ruszamy pełną parą żeby przygotować się  na majowe rozpoczęcie w Sobieńczycach, jest jeszcze realizacja wielkiego projektu, do którego mnie zaproszono, ale na ten moment nie zdradzę szczegółów –będzie głośno  o sprawie.  Co do urzędowania sezonie 2017, to zostałem zaproszony do sponsorskiego zespołu KTMSKLEP KIDS TEAM, którym zarządza Fundacja Motocyklowe Nadzieje i takie barwy  będę reprezentował.

MXWÓJCIK: Jakie są Twoje plany startowe w sezonie 2017?

#132 MIKOŁAJ: Patrzę wyłącznie w kierunku ORLEN MXMP i Puchar Polski, jeśli termin „Strefy Północnej” nie będzie kolidował  z przygotowaniem do Mistrzostw Polski , to również wchodzi w grę udział w tych zawodach.

MXWÓJCIK: Jaki jest cel na sezon 2017 na jakim motocyklu wystartujesz?

#132 MIKOŁAJ: Ciężko jest planować, to mój pierwszy sezon w klasie 85, a konkurencja to w większości doświadczeni w tej klasie zawodnicy  i koledzy z  byłej klasy 65. Myślę że realnie, jak w poprzednich latach będę  blisko trzymał się Olafa Włodarczaka,  a jeśli to będzie pierwsza piątka, będzie wspaniale. Co do motocykla to wsiadam na KTM SX85, przygotowane przez KTMSKLEP i WP POLAND.

MXWÓJCIK: Jakie jest Twoje marzenie w motocrossie?

#132 MIKOŁAJ: Tak naprawdę to już się spełniło! Jestem w spaniałym zespole, mam wspaniały sprzęt, a teraz to tylko zostało być jak najlepszym, no i stać na pudle – jak najwięcej.

MXWÓJCIK: Kto jest Twoim ulubionym zawodnikiem?

#132 MIKOŁAJ: Ryan Villopoto – Uwielbiam jego styl jazdy, jak ciałem wyprzedza reakcje motocykla, dla mnie jest niezastąpiony.

MXWÓJCIK: Co lubisz najbardziej w Motocrossie i co napędza Cię do dalszych ciężkich treningów?

#132 MIKOŁAJ: Uwielbiam treningi i te wszystkie niuanse związane ze szczegółami technicznymi, staram się je zgłębić i wykonać prawidłowo. Kiedy zaczyna wszystko wychodzić, to daje to kopa do dalszych odkryć, i ciężkiej pracy.

MXWÓJCIK: Mikołaj kilka słów od Siebie. Czego chciałbyś sobie życzyć w sezonie 2017?

#132 MIKOŁAJ: Dzięki sponsorom, Mamie i Tacie mogę się bawić motocrossem i bardzo im za to dziękuję. Co do kibiców to poproszę o pełne tory pasjonatów podniesionych  błotników. Sobie mogę życzyć sezonu bez kontuzji  i może pudło na MXMP GDAŃSK ?
Dziękuję bardzo…

Zapraszam na mój profil Facebook.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze