OFERTA – WYCIECZKA OBJAZDOWA Z MOTOFIESTA

Motofiesta – centrum testowe motocykli Yamaha. Właśnie tam przeżyjecie niesamowite chwile, zobaczycie przepiękne krajobrazy oraz poznacie wspaniałych ludzi. To dopiero początek Waszej przygody na urlopie jakiego jeszcze nie przeżyliście. Niemal wszyscy już słyszeli zapewnienia, że będziemy starać się poszerzać naszą ofertę między innymi o szkolenia połączone z wycieczkami objazdowymi. Miło jest mi poinformować, że to właśnie nastąpiło.

Moraira i jej okolice są przepiękne, czego doświadczyli wszyscy nasi goście, ale dla chętnych, którzy chcą poznać przepiękne południe Hiszpanii przygotowaliśmy ciekawą propozycję. Trasa została opracowana i oczywiście przejechana przeze mnie, więc mogę z czystym sumieniem ją polecić 🙂

Fot. Michał Rogaski

Przejedziemy trasę o długości ok. 1500km, podczas której czekają na nas między innymi takie atrakcje jak: solniska przypominające boliwijskie Salar De Uyuni, rezerwat Cabo de Gata, który przez wielu jest uważany za najpiękniejszy i najdzikszy kawałek Europy, przepiękną Granadę wraz z najczęściej odwiedzaną w Hiszpanii Alhambrą, przepiękne trasy prowadzące przez góry Sierra Nevada, w tym jedną z najwyżej położonych dróg w Europie,
wieczór Flamenco w Almunecar, powrót nadmorskimi szlakami z widokami znanymi z pocztówek.

Fot. Michał Rogaski

Cena wyjazdu to 700 euro liczone od motocykla, nie od osoby. Cena zawiera w sobie oczywiście motocykl z naszej licznej floty  – jeden z nich wyposażony w nawigację GPS z zaplanowaną trasą, obsługę techniczną, auto serwisowe podążające za grupą (z transportem bagaży), 2 noclegi z wyżywieniem w naszej willi  oraz transfer z i na lotnisko w Alicante.

Fot. Michał Rogaski

Cena nie obejmuje paliwa do motocykli oraz wyżywienia i noclegów po drodze. Sugerujemy, by noclegi odbywały się w ładnych domkach na campingach rozmieszczonych niedaleko obranej trasy, których koszt kształtuje się na poziomie 20-30 euro ( sprawdzone ).
Zaplanowana trasa może ulegać lekkim modyfikacjom na życzenie gości.
Minimalna ilość uczestników to 5 osób i 5 wynajętych motocykli.

Opiekun grupy w Hiszpanii: Tomasz Trautman:  +48 668 689 698

Informacje o wyjazdach i terminach:

  • Damian Dymowski: +48 515 313 747
  • Krzysztof Dymowski: +48 501 531 727
  • Nasza baza: MORAIRA, Valenciana, Hiszpania

Wszystko o Motofiesta 2017 – TUTAJ – TUTAJ.

Fot. Michał Rogaski

Komentarze