W CO ZLEWAĆ ZUŻYTY OLEJ?

Zbliżający się wielkimi krokami okres masowych wymian oleju, wywołuje po raz kolejny ten sam problem: w co zlewać przepracowany olej? Metod jest wiele. Nieśmiertelne wycinanie pustej bańki po oleju należy wciąż do najpopularniejszych rozwiązań. Problem w tym, że po zlaniu oleju nie do końca wiadomo co z nim dalej robić.

W pewnym stopniu rozwiązuje to dość proste i tanie rozwiązanie, jakim jest zamykany zbiornik na olej Ecotanica. Po zlaniu oleju można zbiornik zamknąć i przechować w bezpiecznym miejscu. Pojemność zbiornika (10 litrów) umożliwia co najmniej dwukrotne jego użycie, aż do całkowitego napełnienia. Jest więc wystarczająco dużo czasu na znalezienie rozwiązania na utylizację starego oleju.

Zbiornik Ecotanica posiada ponadto specjalne odpowietrzenie, które ułatwia napełnianie i opróżnianie zbiornika. Przyznajemy, że w okresie wiosennym zbiornik ecotanica jest prawdziwym hitem sprzedażowym.

UWAGA! Przez wiele lat problem pozbywania się zużytego oleju był rozwiązywany przez same warsztaty, które spalały go w specjalnych piecach do ogrzewania pomieszczeń. Obecnie odradzamy tego rozwiązania w związku z fatalnym stanem powietrza w wielu polskich miastach. Sugerujemy, aby oddawać przepracowany olej do punktu zbiórki, który jest prowadzony w wielu miejscach Polski.

Aby dowiedzieć się więcej o zbiorniku Ecotanica, ile kosztuje i gdzie można kupić  – kliknij tutaj.

Komentarze