WIDEO PROMO – HUMAN THERAPY CENTRUM REHABILITACJI FUNKCJONALNEJ I SPORTU

Fanów motocrossu, zawodników, rodziców, kibiców oraz osoby z Teamów serdecznie zapraszamy do współpracy. Drużynę z Human Therapy Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej i Sportu poznało już wielu zawodników. Wielu z Was skorzystało z usług podczas zawodów, wielu z Was jest w stałym kontakcie oraz wielu z Was zaufało Ekipie z Human Therapy za co Panowie są ogromnie wdzięczni. Panie i Panowie stabilizacja centralna, stabilizacja obwodowa, diagnostyka manualna, kinesiology taping oraz profesjonalny masaż to tylko namiastka profili czym się zajmuje grupa rehabilitacji funkcjonalnej i sportu. Poniżej zapraszamy na krótkie wideo PROMO by Human Therapy. Byliśmy na wielu zawodach w sezonie 2016. Poznaliśmy wspaniałych ludzi. Dziękujemy za zaufanie. Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Źródło: www.youtube.com

Play Hard Recover Faster – Masz problemy na treningach, podczas zawodów blokuje Ci mięśnie, częste skurcze powtarzają się a Twoje mięśnie długo się regenerują po treningu? Zapraszamy do współpracy.

Human Therapy Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej i Sportu – Nasz cel to dobrze zorganizowana grupa fachowców, którzy będą potrafili spojrzeć na problem swojego pacjenta z zupełnie innej perspektywy i zastosować nowatorskie metody terapii, wykorzystywane przez specjalistów na terenie całego świata.

Kilka słów o Drużynie Human Therapy.

Pomysł na stworzenie Human Therapy wziął się z wymiany wiedzy kilku fizjoterapeutów oraz studentów tych kierunków. W branży działamy od lat, lecz ostatni krok zbudował Nam fundament dzięki, któremu podjęliśmy decyzje o powstaniu Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej i Sportu.

Dalej się kształcimy i wymieniamy wiedzą z naszymi zaprzyjaźnionymi kolegami po fachu oraz dążymy do zbudowania specjalistycznego gabinetu fizjoterapii. Na dzień dzisiejszy działamy mobilnie, również bierzemy czynny udział w zawodach sportowych po to, aby promować fizjoterapie w Sporcie. Pracujemy ze sportowcami oraz osobami które potrzebują specjalistycznej rehabilitacji.  Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Jesteście ciekawi jak pracujemy?

  • Wizyta i wywiad. Na pierwszym spotkaniu przeprowadzamy szczegółowy wywiad i ustalamy historię dolegliwości pacjenta.
  • Diagnostyka manualna. Oceniamy postawę pacjenta, wykonujemy dokładne badanie manualne, różnicujące testy kliniczne itd.
  • Diagnoza. Dokładnie tłumaczymy pacjentowi przyczyny dysfunkcji omawiając przy tym sposób leczenia.
  • Indywidualny plan. Tworzymy plan terapeutyczny, na który składa się zespól technik manualnych oraz ćwiczeń.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy wszystkich zawodników oraz osoby, które chciałyby skorzystać z Naszych usług. Jesteśmy aby wspierać, pomóc i podnieść funkcjonalność Waszego organizmu na wyższy poziom.

Byliśmy na wielu zawodach w sezonie 2016. Poznaliśmy wspaniałych ludzi. Dziękujemy za zaufanie. Zapraszamy wszystkich do współpracy. Zapraszamy również na konsultację poprzez zgłoszenia w formularzu kontaktowym. Wystarczy kliknąć na zdjęcie poniżej. Zapewniamy wysoki poziom obsługi pacjenta oraz profesjonalne prowadzenie zawodnika.

Źródło: Informacja by MXWójcik.

Komentarze