PIT BIKE MX 2019

Fanów mini crossu i posiadaczy Pit Bike’ów zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem imprez Pit Country czyli motocrossu Pit Bike. W tym roku również przewidziane są IV rundy, w których może wystartować każdy posiadacz mini crossa. Jaki podział na klasy obowiązuje w sezonie 2019? Serdecznie zapraszamy poniżej.

  • 27 kwietnia 2019 – I runda Pit Bike Cup, Tor Głażewo
  • 23 czerwca 2019 – II runda Pit Bike Cup, Tor Głażewo
  • 27 lipca 2019 – III runda Pit Bike Cup, Tor Głażewo
  • 15 września 2019 – IV runda Pit Bike Cup, Tor Głażewo

Wszelkie informacje na temat pit bike’ów znajdziecie klikając baner poniżej.

Zapraszamy i zachęcamy wszystkich do wspólnego uczestnictwa. Jesteście ciekawi jak wyglądają takie zawody? Zerknijcie poniżej.

Kolory numerów i tła (matowe) dla poszczególnych klas:

Stock 90: Niebieskie jasne tło, białe cyfry
Stock 125: Zielone tło, białe cyfry
Stock 150 Junior: Żółte tło, czarne cyfry
Stock 150: Czarne tło; białe cyfry
Pit Ladies: Różowe tło, czarne cyfry
Super Pit: Białe tło, Czarne cyfry
Amator (poza klasyfikacją generalną): Czerwone tło, białe cyfry

Treningi na każdych zawodach zaczynają się o godz. 10:00. Wyścigi główne rozpoczynają się od godz. 13:00. Na zawodach zawsze panuje rodzinna atmosfera. Do dyspozycji jest mini bar oraz sporo atrakcji dla kibiców.  Zapraszamy (jeszcze nie uciekajcie) do obejrzenia materiału wideo, który pokazuje jak wszechstronny jest to pojazd. Jaki? Mini cross Pit bike.

Jeżeli macie już dość monotonnego trybu życia lub obecny Wam się trochę nudzi i chcielibyście coś zmienić, spróbować czegoś innego pozostając nadal w rodzinnym klimacie to jest na to świetne rozwiązanie. Materiał filmowy bardzo ciekawie to przedstawia. Mini cross to super nowa dyscyplina dla Taty, Mamy, córki, syna, Wujka, kolegi i koleżanki oraz najmłodszych dzieci. Warto spróbować. Koszta niewielkie a radość niesamowita.

Zapraszamy również do uczestnictwa w szkole motocrossu Mxwójcik oraz odwiedzin Naszego sklepu stacjonarnego gdzie znajdziecie takie marki mini crossów dla dzieci i dorosłych jak MRF i YCF.

REGULAMIN ROZGRYWEK PIT BIKE – TUTAJ  -TUTAJ.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.