IMPREZA 4X4 FABRYKA BŁOTA W GDAŃSKU 2023

Zapraszamy w imieniu organizatora. Sobota 5 sierpnia 2023. Gdańsk przy torze motocrossowym. “Szczytny cel, na który będziemy zbierać datki na naszej imprezie to Stowarzyszenie Dlaczego NIE. Wiemy, że jest w potrzebie utworzenia sali terapeutycznej dla dzieci niepełnosprawnych.” Więcej informacji znajdziecie Państwo poniżej.

Zapraszamy na pierwsze wspólne urodzinowe spotkanie motoryzacyjne, które odbędzie się 5 sierpnia 2023 roku. Urodziny obchodzą nasi organizatorzy Szymon, Dawid, Krzysiu i Marek!

GDZIE? – Parking przy torze motocrossowym w Gdańsku 54.284512, 18.609037

START: 8:00

KONIEC IMPREZY: 18:00

WPISOWE: co łaska na koniec imprezy, wrzucamy do skarbonki dowolną kwotę, którą my przekażemy na szczytny cel. Wrzucacie tyle ile uważacie za słuszne za taką imprezę.

KLASY: możesz przyjechać dowolnym pojazdem, nie mamy wyznaczonych klas, zależy nam, aby uczestnicy mieli k(l)asę 😉 . Będzie to przeprawa urozmaicona, otóż będą odcinki szybkościowe OS, ale też trasa z pieczątkami, w której będzie do zdobycia około 50 pieczątek NFC.

O co walczycie? O lepsze jutro dla dzieci, ale też o nagrody rzeczowe, które są w formie losowania.

To znaczy, że obojętnie jakie zajmiecie miejsce, losujecie i wygrywacie nagrody. KAŻDY los wygrywa, także warto zostać z nami do samego końca. Wszyscy zapisani uczestnicy otrzymają od nas medal za uczestnictwo, co trzeba zrobić, aby go otrzymać? Do skrzynki każdy uczestnik musi wrzucić opinię w formie papierowej (anonimowo), co mu się podoba, a co wolelibyście zmienić w naszych imprezach. Dokonamy wszelkich starań, aby sprostać Waszym wymaganiom.

Odbędzie się ognisko z kiełbaskami dla zawodników, a widownię zapraszamy do dorzucenia cegiełki do skarbonki i smażysz z nami. Więcej szczegółów udzielimy w późniejszym etapie dlatego śledźcie wydarzenie. Niestety jak przy każdym wydarzeniu liczba miejsc jest ograniczona, także śpieszcie z zapisami!

Zapisów i wszelkich pytań możecie udzielać na:
Adres e-mail: hardoffroadtrojmiasto4x4@gmail.com
SMS SZYMON: 731 201 999
SMS DAWID: 505 461 181
IMIĘ NAZWISKO KIEROWCY
IMIĘ NAZWISKO PILOTA
NUMER TELEFONU KIEROWCY

LINK DO WYDARZENIA ? – KLIKNIJ NA ZDJĘCIE PONIŻEJ.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze