RUSZAMY -15/16 KWIETNIA BARTOSZYCE 2023

Klub Motocyklowy Wiraż rozpocznie inaugurację sezonu Mistrzostw Strefy Polski Północnej. Zawody odbędą się 16 kwietnia 2023 roku ale ….. jak relacjonuje Kamil Szutowicz nie zabraknie również atrakcji w sobotę. Warto pomyśleć, przemyśleć a przede wszystkim zajrzeć poniżej. W imieniu organizatora serdecznie zapraszamy.

Kamil Szutowicz Klub Motocyklowy Wiraż :

” W sobotę 15.04.2023 rozpoczynamy ten weekend od rozstawienia sceny oraz baru na torze gdzie zagrają świetne zespoły. Nie zabraknie dużego grilla, ogniska i wesołych napoi. To nie jest impreza zamknięta także zapraszam wszystkich. Planujemy dobrą integracje”

“Dzięki władzom naszego miasta oraz sponsorom możemy zagwarantować zawody na najwyższym poziomie. Nowością też jest współpraca z Milwaukee Tool. Dzięki tej firmie będziemy mogli nagrodzić zawodników grubymi nagrodami. 16.04.2023 ruszamy z zawodami. Atrakcje dla kibiców zapewnią zawodnicy, jak również Milwaukee Tool za wygrane konkursy przekazują nagrodę o wartości ponad 2500 zł dla kibiców. Tak grubo jeszcze na strefie nie było. Serdecznie zapraszam.”

Zapraszamy do odwiedzania profilu Klubu Motocyklowego Wiraż na Facebook’u.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze