GALERIA – GALA PIT BIKE POMORZE 2022

W miniony weekend 3 grudnia 2022 odbyła się Gala Grupy Pit Bike Pomorze. To było pierwsze historyczne wydarzenie Pit Bike’owe na Pomorzu. Pit Bike Pomorze to grupa zrzeszającą fanów Mini Crossów, trenera Marcina Wójcika, zawodników Klubu GAMK Gdańsk, Serwisu Pit Bike MotoGarage, Szkoły motocrossu MxWójcik oraz Sklepu Motocyklowego MxWójcik Gdańsk. „Stworzyliśmy przez wiele lat jedną wielką Pit Bike’ową rodzinę i w tym szczególnym dniu warto było być razem.” Patronat wydarzenia – redakcja MxWójcikpl.

Organizator – RODZICE.

GALA PIT BIKE POMORZE BY MXWÓJCIK

Po raz pierwszy w historii Pit Bike Pomorze zorganizowaliśmy event dla Naszych dzieci. Dzieci, które kochamy najmocniej na świecie są dla nas, rodziców najważniejsze. Ze względu na to, że była to pierwsza w historii organizowana impreza, chcieliśmy aby to było wyjątkowe wydarzenie. Razem z MxWójcik stworzyliśmy przez wiele lat jedną wielką Pit Bike’ową rodzinę mini crossów. W tym szczególnym dniu najważniejszymi aktorami były Nasze pociechy. To był niesamowity wieczór, który pozostanie w Naszej i Naszych dzieci pamięci do końca życia. Nagrodziliśmy zawodników treningów z Trenerem Marcinem Wójcikiem. Dzieci dzielnie uczestniczyły w zajęciach, ćwiczyły, szlifowały formę przez wiele sezonów aby być i stać się lepszym rajderem. Stali się dzielni, waleczni, poznali wielu kolegów oraz w sportowej rywalizacji uczą się jak wspierać się nawzajem.

Dzięki temu stają się wszyscy „lepszym człowiekiem”. Nie zabrakło wyróżnień dla zawodników, którzy klubowo zdobyli 3 miejsce w Pucharze Polski Off-road 2022 oraz zajęli 3 miejsce w Mistrzostwach Polski Pit Bike Offr-oad 2022. Uhonorowaliśmy również Naszych Mistrzów – Michał Drypa i tatę Michała, Piotr Drypa. Rodzinnie zdobyli Puchar Polski Pit Bike 2022 oraz zostali vice mistrzami Polski Pit Bike 2022. Wyróżnienia również otrzymali Nasi Goście, bez których nie byłoby nas w miejscu, w którym jesteśmy. Wyróżnienia wręczał Pan Roman Mikołajczyk.

  • Sebastian Wójcik – komentator MX sezonu 2022
  • Marcin Wójcik – najlepszy trener 2022
  • Marian Zupa – Prezes Naszego klubu GAMK Gdańsk – Pierwsze historyczne Mistrzostwa Polski w Gdańsku, które zorganizowaliśmy razem z klubem.

PODZIĘKOWANIA DLA NASZYCH GOŚCI

Z tego miejsca gorące podziękowania dla “Rady Rodziców MXWójcik” (Romana, Sebastiana, Ani oraz ….. całej rodzinki Mxwójcik), że stworzyli taki event i zorganizowali nam wspaniałą zabawę z konkursami, DJ’jami do białego rana. Podziękowania dla drużyny “Jagoda Żukowo” za wspaniały customer service. Podziękowania dla wszystkich uczestników. Pokazaliśmy, że wspólne marzenia stają się rzeczywistością a wielkie rzeczy powstają przy złożeniu w całość wszystkich małych”.

Poniżej foto galeria redaktora Pit Bike Pomorze Mirosława Piechocińskiego oraz Marcina Mroczkowskiego.

NASZA STRONA FACEBOOK – PIT BIKE POMORZE

TUTAJ KUPUJEMY NASZE PIT BIKE’I DLA DZIECI

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze