WIDEO – NOWY KAYO 125 TD PIT BIKE

Widzieliście już motocykl dla całej rodziny? Dawniej MRF 120 obecnie KAYO 125 TD Mini Cross. Pit Bike Kayo 125 TD to idealny Mini Cross dla całej rodzinki. Cena 5199 pln. Zapraszamy do Naszego sklepu w Gdańsku MxWójcik oraz przede wszystkim do przymiarki. Dobierzemy motocykl dla Ciebie i Twojego dziecka. Poniżej króciutki film prezentacyjny oraz dane techniczne z przeznaczeniem KAYO 125 TD. Serdecznie zapraszamy poniżej.

Kayo 125 TD Pit Bike – dawniej MRF 120 – MxWójcik Gdańsk Polska Północna.

Wideo – krótki film z opisem KAYO 125 TD Pit Bike

Kayo TD 125 Pit Bike to Mini Cross napędzany przez jednocylindrowy, czterosuwowy silnik o pojemności 124cm3 generujący 10 koni mechanicznych. Bezpieczny motocykl dla każdego.

Kayo 125 TD Pit Bike – dawniej MRF 120 – MxWójcik Gdańsk Polska Północna.

Kilka ważnych informacji o KAYO 125 TD Mini Cross

  • Sprzęt ten wyposażony jest w pełni manualną 4 stopniową skrzynię biegów. Koła o średnicy 14 cali z przodu oraz 12 cali z tyłu, w połączeniu z oponami o wysokim bieżniku oraz miękkiej mieszance zagwarantują wysoką jakość prowadzenia motocykla.
  • Zawieszenie przednie upside-down o długości 630mm w połączeniu z tylnym amortyzatorem o długości 280mm zapewnią wysoki komfort podczas ciężkiej jazdy w terenie czy na torze.
  • Osprzęt tego motocykla gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz jest przyjemny dla nowych użytkowników poprzez proste rozwiązania – zapewniające szybką i skuteczną naukę jazdy.
  • Jeśli Wasze dziecko ma od 7 do 14 lat i przesiada się z mniejszej pojemności motocykla, bądź szukacie sprzętu do nauki to KAYO 125 TD będzie dla Was idealnym i przede wszystkim bezpiecznym wyborem. Maszyna przeznaczona dla całej rodzinki do czynnego spędzania czasu wolnego z uśmiechem na twarzy.
Kayo 125 TD Pit Bike – dawniej MRF 120 – MxWójcik Gdańsk Polska Północna.

Kontakt z MxWójcik – sklep motocyklowy w Gdańsku

Idealna sprawa na stały kontakt z dzieckiem i kolegami zarówno juniorami i rówieśnikami. Chcesz aby Twoja pociecha nie spędzała godzin przed komputerem czy gierkami? PIT BIKE YCF France, MRF, KAYO oraz RXF jest na to lekarstwem. Latają młodzi, starsi, Mamy i Taty. Zapraszam do Naszego sklepu Mxwójcik w Gdańsku. Więcej info o PIT Bike YCF, KAYO, MRF oraz RXF chętnie udzielimy telefonicznie 512-321-056.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze