“WYLIZANY” TOR MX GDAŃSK DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH

UWAGA! Czwartek i piątek tor „duży MX Gdańsk Starogardzka” jest nieczynny. Będziemy przygotowywać trasę na sobotę i niedzielę. Tor GDAŃSK MX dla wszystkich. Wjazd za cegiełkę, którą można nabyć na miejscu. MX PIKNIK. Ostre rajdowanie w Gdańsku na świeżutko wyrównanym torze już w ten weekend 8/9.10.2022 (sobota, niedziela). Zapraszamy.

UWAGA! Czwartek i piątek tor „duży MX Gdańsk Starogardzka” jest nieczynny. Będziemy przygotowywać trasę na sobotę i niedzielę. Zapraszamy wszystkich użytkowników dużych motocykli crossowych do Gdańska z całej Polski. Amatorów, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Jest to wspólna inicjatywa członków klubu GAMK Gdańsk.

„Chcielibyśmy poznać Was wszystkich, zachęcić do jazdy po torze, który postaramy się przygotować idealnie”. W przyszłym roku zrobimy dla Was zawody – dla zawodników amatorów, średniozaawansowanych i PRO Rajderów.

Cegiełka wjazdowa dostępna będzie u administratorów trasy zarówno w sobotę jak i niedzielę. Więcej informacji uzyskacie kontaktując się z Nami. SMS lub telefon.

Dzięki cegiełkom będziemy w stanie przygotowywać trasę regularnie. Serdecznie zapraszamy.

Zaglądajcie na profil klubu GAMK FACEBOOK w następny weekend kolejna niespodzianka.

P.S. Weźcie ze sobą kiełbaski. Będzie dostępny grill i może uda nam się rozpalić ognisko.

  • Daniel 664785300
  • Grzegorz 507192554
  • Sebastian 512321056

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze