GAMK NADAL NA „TRZECIM” W PUCHARZE POLSKI PIT BIKE 2022

W sobotę 1 października 2022 odbyła się kolejna runda Pucharu Polski Pit Bike. Cała Polska mini podniesionych błotników zjechała się do przepięknego obiektu w Głogowie. Zawodnicy startowali na dużym torze, który jak wszyscy pamiętamy jest szeroki, położony na wznoszącej się dolinie oraz bardzo szybki. Jak Poszło Naszym “Tygrysom” ?

Zawodnicy GAMK Gdańsk trenujący na co dzień w grupie Pit Bike Pomorze by MXWójcik nadal na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski. Kto reprezentował barwy Gdańska?

MXWÓJCIK: Zapytaliśmy Mirosława Piechocińskiego „redaktora” portalu Facebook Pit Bike Pomorze jak wrażenia po zawodach?

MIROSŁAW PIECHOCIŃSKI: TYGRYSY z GAMK Gdańsk rozszarpały BYKI z PITBIKE51 Leszno. Pierwsze miejsce w klasie masters Piotr Drypa, pierwsze miejsce w klasie stock junior Michał Drypa, dobry występ Dawida Smolnika , Lena Mikołajczyk w Pit Ladies dobry wynik, klubowe punkty też dołożyli chłopaki STOCK 125 Wojtek Piechociński oraz Kacper Mikołajczyk. Przed nami jeszcze finałowa runda w Lesznie.

Ekipa GAMK Gdańsk – Pit Bike Pomorze by Mxwójcik – foto relacja by Mirosław – Tata jednego z naszych zawodników.

Drużyna GAMK w składzie:

  • Piotr Drypa
  • Lena Mikołajczyk
  • Wojtek Piechociński
  • Michał Drypa
  • Dawid Smolnik
  • Kacper Mikołajczyk

GAMK Gdańsk dalej w natarciu o obronę tytułu drugiego Klubowego Vice Mistrza Pucharu Polski. Walczymy dalej. Jeżeli chcecie dopingować drużynę Pit Bike Pomorze Gamk Gdańsk zapraszamy na profil Klubu GAMK i Pit Bike Pomorze poniżej.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze