UWAGA!!! – 2022 REGULAMIN MX PZM GKSM

Zawodników, rodziców zawodników, fanów oraz kibiców motocrossu zapraszamy do zapoznania się z ważną informacją PZM GKSM. Regulamin sportu motocyklowego – zasady rozgrywek warto znać “od deski do deski”. Każdy zawodnik ma swoje prawa i powinien wiedzieć jak i kiedy można je egzekwować. Oprócz tego bardzo ciekawy kontakt z zawodnikami poprzez stronę Facebook’a. Komisja Sportu Motocyklowego i Paweł Kurajk, który jest odpowiedzialny za MOTOCROSS.

Aby zapoznać się z Regulaminem MX PZM na sezon 2022 wystarczy kliknąć na baner poniżej. Warto sobie wydrukować i mieć zawsze przy sobie. Koleżanki/Koledzy. Na stronie PZM znajduje się Regulamin Rozgrywek Motocross 2022.

Zapraszamy do odwiedzin profilu Paweł Kurajk MX PZM. Członek Głównej Komisji Sportów Motocyklowych – Motocross informacje na temat Mx w Polsce (profil ma za zadanie ułatwienie przekazywania informacji adresowanych do środowiska MX w PL).

Wszystkie kalendarze eventów Motocrossu Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Stref zostały uzupełnione na Naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin zakładki w prawym górnym rogu www.mxwojcik.pl “EVENTS 22”.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze