MOTOSATI ONLINE – BUTY MOTOCROSS & ATV

Fanów podniesionych błotników zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego MOTOSATI. Poniżej prezentujemy szeroki wybór obuwia do motocrossu i ATV. Firmy – FOX, ALPINESTARS, JT RACING, LEATT, THOR. Serdecznie zapraszamy.

MOTOSATI SKLEP ONLINE – MOTOSATI SKLEP ONLINE

BUTY JT RACING – kliknij na baner

Buty motocross – elegancja i bezpieczeństwo w jednym. Ekstremalna jazda na motocyklu wymaga znacznie lepszego wyposażenia chroniącego ciało. Stąd też na stronach naszego serwisu udostępniliśmy obuwie dostosowane do potrzeb każdego klienta. Buty motocrossowe zaufanych producentów będą stabilizować zarówno stopy jak i piszczele.

BUTY ALPINESTARS – kliknij na baner

Proponowane obuwie spełnia wszystkie kryteria niezbędne do ochrony kończyn podczas jazdy w trudnych warunkach. Są one bardzo często wykorzystywane na trasach offroadowych czy enduro, ze względu na bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, jaki posiadają.

BUTY FOX – kliknij na baner

Na ekstremalnym torze, częściej dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń, ponadto spory ciężar  jednośladu przy nieodpowiednim obuwiu może doprowadzić do poważnych uszkodzeń ciała. Dlatego nasze buty są tak przygotowane, aby jak najbardziej zamortyzować upadki.

BUTY LEATT – kliknij na baner

Polecane produkty mają także drugą charakterystyczną cechę – odpowiednio przygotowany system wentylacji i wodoodporności. Jazda ekstremalnymi trasami przebiegać może w zmiennych warunkach pogodowych, dlatego udostępniane buty atv przygotowane zostało tak, aby skutecznie odprowadzać ciepło i nadmiar wilgoci od kończyn.

BUTY THOR – kliknij na baner

Amatorzy wyścigowych tras enduro również mogą wykorzystać dostępne u nas akcesoria. Proponujemy wyroby znanych i cenionych marek, które kładą ogromny nacisk na jakość swoich produktów. Przede wszystkim obuwie doskonale usztywnia kostki i piszczele, dopasowuje się do stopy kierowcy i nie blokuje jego ruchów. Dodatkowo każdy element butów ściśle przylega do siebie, a obszary połączeń zostały dodatkowo wzmocnione.

Zapraszamy do odwiedzin Naszego sklepu ONLINE i salonu w Tarnowie.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze