VIDEO – GDAŃSK PIT BIKE – TOR I TRENINGI 2020

Uśmiechnięte twarze dzieci, nastolatków i rodziców? Takie klimaty tylko w wielkiej rodzinie, która właśnie zaczyna się rozkręcać i tworzy nową historię mini motocykli na Pomorzu. Jak zostać członkiem “watahy” ?

Sezon 2020 jeszcze nie rozpoczęty ale dzięki luzowaniu obostrzeń związanych z Covid -19 mogliśmy rozpocząć treningi na mini motocyklach. W chwili obecnej trenujemy w grupach 5 osobowych z podziałami na różne dni. Na Pomorzu jest coraz więcej posiadaczy Pit Bików marki MRF i YCF dlatego w tym roku oprócz treningów z Trenerem organizujemy również spotkania typu “Jatka”. “Jatka” to wspólne rajdowanie w gronie posiadaczy mini motocykli na tzw. luzie. Jest to spotkanie wszystkich, którzy posiadają swoje Pit Bike’i oraz są bardzo mile widziani na Naszym torze. Wkrótce rozpoczynamy treningi w większym gronie. 

W tym roku trasa została lekko zmodyfikowana oraz dzięki uprzejmości rodziców i rajderów mogliśmy popracować również nad otoczką wokół trasy. Powstał punkt widokowy a może w przyszłości miejsce dla Chronometrażu czy komentatora zawodów. Naszym cichym marzeniem jest zorganizowanie co najmniej jednej rundy Pit Bike Cup. 

Wszelkie informację dotyczące użytkowania trasy można uzyskać kontaktując się z Marcinem Wójcikiem 513028587 lub Sebastianem Wójcikiem 51232106. Generalnie każdorazowy wjazd na trasę kosztuje prawie tyle samo co najmniejszy kubełek w KFC :))). 10 pln to nie duży wydatek a dzięki temu jesteśmy w stanie utrzymywać trasę w dobrych warunkach do jazdy. Działamy razem jako jedna wielka rodzina fanów mini motocykli dlatego z tego miejsca gorące podziękowania dla rodziców i Naszych rajderów za pomoc w współtworzeniu wielkiej historii Pit Bike w Gdańsku gdzie sekcja motocrossowa jest przy klubie GAMK. Sebastian Wójcik Vice Prezes GAMK zaprasza wszystkich chętnych do zapisywania się do klubu. Marcin Wójcik zaprasza na treningi zorganizowane. Oprócz tego zapraszamy na próbną przejażdżkę przed kupnem motocykla z Naszego sklepu. Prowadzimy sprzedaż takich marek jak MRF i YCF.

Trasa jest ogólnodostępna dla wszystkich posiadaczy motocykli typu Pit Bike only. Podczas treningów zorganizowanych z trenerem jest do dyspozycji zawodników i organizatora treningów. Wszelkie informacje gdzie i kiedy trenujemy umieszczane są na stronie grupy Facebook PIT BIKE POMORZE.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na treningi zorganizowane oraz spotkania typu “JATKA” gdzie panuje świetna rodzinna atmosfera. 

Mxwójcik pozdrawia Wszystkich Fanów mini motocykli. 

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze