USZANUJ NASZ TOR PIT BIKE W GDAŃSKU

Wkrótce ruszamy z rajdowaniem. Tor dla Pit Bike’ów w Gdańsku jest w trakcie przebudowy oraz trwają prace przygotowawcze do pełnego użytkowania. Trasa jest z przeznaczeniem wyłącznie dla mini motocykli.

12 maja 2020 drużyna fanów Pit Bike MXWójcik podczas prac pielęgnacyjnych na torze dla mini motocykli. Po renowacji trasy, zbieraliśmy kamienie, poprawialiśmy nowo usypane bandy oraz wstawiliśmy zabezpieczenia zakazu wjazdu na tor pojazdów 4×4, ATV. Gorąco prosimy o uszanowanie Naszej pracy. Tor przeznaczony jest wyłącznie dla Pit Bike’ów.
Dziękujemy wszystkim za wsparcie zawodników i rodziców. Każdy posiadacz mini motocykla typu Pit Bike jest mile widziany na Naszym torze. Wjazd jednorazowy na tor to tylko 10 pln.

Dziękujemy zawodnikom oraz rodzicom za ogromne zaangażowanie i pomoc w przygotowaniach. Zachęcamy wszystkich do wspólnego rajdowania podczas luźnych spotkań typu “JATKA”. Większość informacji na temat treningów Pit Bike oraz Naszych spotkań znajdziecie na profilu Facebook : PIT BIKE POMORZE.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze